Keystone logo
DEI College

DEI College

DEI College

Úvod

O DEI College

DEI College je soukromá vysoká škola, která se nachází v Soluni v Řecku, jejichž cílem je poskytovat vzdělávací služby. DEI vysoká škola byla založena v roce 1990 jako nadace College a rychle se stal jedním z Řecka vzdělávacích organizací nejvyšší kvality, které nabízejí širokou škálu vysoce kvalitních základech, pregraduální i postgraduální programy v rámci akademického dohledem britských univerzit.

DEI College si klade za cíl poskytnout příležitosti vyššího vzdělání a kvalitní prostředí pro studenty z celého světa. To implementuje tuto touhu tím, že poskytuje nadace kurzů, pregraduální a postgraduální programy z vybraných vysokých školách world-class. DEI College je ochoten zachovat svůj regionální pozici důsledným výběrem zaměstnanců, a tím, že poskytuje výuku v malých skupinách, povzbuzování kritického úsudku studentů, stejně jako jejich duševní zralost a nezávislého ducha. Jeho cílem je do hloubky výuku široké škály akademických disciplín, což významně přispívá k přípravě studentů na profesní dráhu v globálním světě, stejně jako moderní společnosti.

DEI College je registrovaná centrum University of London International programů, pro tituly uvedeny níže. To znamená, že v posuzovaném ohledem na University of London demonstruje závazek k rozvoji vysoké standardy, pokud jde o učení, podpora pro studenty a administrativních procesů.

BSC Accounting & Finance BSC Banking & Finance BSC podnikatelská BSC Development & Economics Bakalář ekonomie (BSc) BSC Ekonomika a finance Bc Informační systémy a management Bakalář mezinárodních vztahů (BSc) BSC Politika & Mezinárodní vztahy Diplom za absolventy lib

Navíc DEI nabízí výuku pro BA angličtině. DEI College pracuje ve spolupráci s University of Northampton, které nabízejí následující tituly:

ba (Hons), obchodní studie BSC (Hons) na počítači LLB (Hons) Bachelor of Laws BSC (Hons) psychologie BA (Hons) Anglický BA (Hons) International Management cestovního ruchu (top-up) LLM mezinárodní obchodní právo MBA Executive / MBA MA Social Innovation

Studium na vysoké škole DEI

DEI College se nachází v centru Soluně, v moderních zařízeních speciálně konstruované za účelem pokrytí potřeb moderní vzdělávací organizace.

Akademičtí pracovníci se skládá z lektory / tutory, kteří splňují nejpřísnější kritéria akademické. Franchisové programy nabízené DEI College se konají výhradně v Soluni pod dohledem akademického vybraných vysokých školách world-class.

Centrální vůči studenta studijního programu je práce dělaná na individuální bázi. Chcete-li pomoci studentům, aby se co nejefektivnější využití jejich času, zatímco na programech, bude členem akademického pracovníka být přiřazeny ke každému studentovi působit jako jeho / její osobní vyučujícího.

Povinnosti osobního školitele jsou zahrnují:

pomáhá plán studenta jeho / její vlastní pracovní program a nastavit jeho / její vlastní realistické cíle; vědoma si vlastní fázi studenta vývoje ve vztahu k jeho / její konkrétní program a na pokrok každý student bude muset dělat; Monitoring se studentem jeho / její vlastní pokrok na programu ve smyslu seznamu cílů, které si vytkly za sebe; diskutovat o jakýkoli jiný osobní, administrativní nebo finanční potíže;

DEI College, respektování proslulosti a standardy pro spolupráci vysokých škol, si klade za cíl udržet kvalitu svých služeb, které poskytují nejlepší vědecké prostředí, stejně jako evropský způsob myšlení. Tímto způsobem se DEI College podařilo získat důvěru a uznání obě z britských univerzit a jeho absolventy, zbývající nejprve v kvalitě a důvěryhodnosti.

Student si volí ke studiu na DEI následujících důvodů:

prestižní tituly udělené špičkových britských univerzit; flexibilní způsoby doručení (na plný úvazek - částečný úvazek); třídy podpory anglického jazyka; vysoce kvalifikované akademické pracovníky; podpůrné služby studenta (ubytování, život studenta, poradenství); moderní vybavení a vynikající kariérní vyhlídky - propojení s průmyslem

Místa

  • Ethnikis Aminis 9 & Tsimiski 131, 54621, Thessaloniki

Otázky