Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Úvod

Dublin City University - irský University of Enterprise

Dublin City University (DCU) Je mladá, dynamická a ambiciózní univerzity, oslavovaný za bytí ostří a myslí dopředu. Úzce spolupracovat s průmyslem poskytnout studentům moderní, relevantní, fundované osnovy dodávány v world-class zařízení. Jsme známí mají podnikatelské, inovativní a kreativní kulturu. Jsme proslulý pro své vynikající statistiku zaměstnatelnosti a úspěchu našich absolventů.

DCU je mezinárodně uznávaný jako výzkum intenzivní, globálně zabývá University of Enterprise, která se vyznačuje jak kvalitou a dopad svých absolventů a jejího zaměření na překladu poznatků do společenského a hospodářského prospěchu.

Proč si vybrat Městská univerzita v Dublinu?

 • DCU je v současné době zařadil 46 v QS Top 50 pod 50 body (2015) a 79 v Times Higher Education 150 méně než 50 Pořadí (2016) - V roce 2016, Vysoká škola podnikání získala akreditaci AACSB, uvedení do top 5% obchodních škol po celém světě - DCU má nejlepší absolvent zaměstnatelnosti záznamy o všech irských univerzitách - 92% DCU studentů jít do práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia.
 • Máme vynikající pověst na bázi pracovního učení a napojení na průmysl.
 • DCU kvalifikace jsou uznávány a respektovány po celém světě. DCU kvalifikace vám dává širší výběr profesionálních drah, lepší vyhlídky na zaměstnání a vyšší plat.
 • DCU je doma k několika renomovaných světových výzkumných center a pověst přední světový výzkum, který poskytuje domov velkého počtu doktorandů.
 • DCU je domovem více než 2000 zahraničních studentů z více než 110 různých zemí.
 • Jsme hrdi na nabízejí příjemné a podpůrné prostředí, ve kterém studovat a socializovat.
 • Naše 85 akr kampus je jedním z nejbezpečnějších školních areálů v Irsku. Je vybaven světlé moderní architektury a fantastické vybavení.
 • Náš tým Mezinárodní úřad má dlouholeté zkušenosti v podpoře studentů prostřednictvím procesu podávání žádostí a jsou zde na pomoc, když přijedete na akademické půdě.

Základní údaje

 • Datum zahájení - Září - Trvání - 3 nebo 4 roky (bakalářské tituly) 1 roku (postgraduální učil stupňů) - Vstupní požadavky - ukončování školní docházky kvalifikační ekvivalent k irskému vysvědčení / ctí stupně z uznávané univerzitě - anglické požadavky - IELTS 6.5 nebo TOEFL 92 - Místo - Dublin - Mezinárodní poplatky - od € 12,000 per rok

Proč studovat v Irsku?

Irsko je nejzápadnější zemí Evropské unie s populací jen přes 4,5 milionu lidí. Současná Irsko je multikulturní a vícejazyčné a jednou z nejotevřenějších ekonomik na světě. Irsko bezpečné, přátelské anglicky mluvící země. Důkazem toho je skutečnost, že Dublin byl zvolen světový druhé nejpřátelštější město čtenáři Rough Guides, a svět je pátá nejpřátelštější město čtenáři Condé Nast Traveller. Irsko byl také jmenoval jeden z top 10 nejpřátelštější zemí na světě Lonely Planet.

STUDIE V jedné z nejlepších vzdělávacích systémů na světě v oblasti vysokého školství úspěchy VÝHODA z investic Irska ve vzdělávacím systému VYBRAT z více než 5000 mezinárodně uznávaných kvalifikací PŘÍSTUP výzkumných world-class příležitosti v předních světových programů PŘIPOJIT s pracovním příležitostem s předními světovými společnostmi se sídlem v Irsku DOSÁHNOUT ambice ve většině podnikatelské zemí Evropy PŘIPOJIT že 35.000 zahraničních studentů ze 161 zemí, kteří požívají Irska živou kulturu ŽÍT na jediný anglicky mluvící zemi v eurozóně ZKUŠENOSTI žijící v jedné z nejpřátelštější a nejbezpečnější zemí světa

Graduate Pracovní Visa

Irsko je evropský hub na více než 1000 předních nadnárodních společností a tyto společnosti vyžaduje kvalifikované, vzdělané a vysoce schopnou pracovní sílu řídit jejich úspěch rozhodl se lokalizovat v Irsku. Studenti, kteří absolvují uznaným plný úvazek vysokoškolské vzdělání stupeň v Irsku mají nárok zůstat v zemi a pracuje na plný úvazek po dobu 12 měsíců v rámci režimu Graduate třetí úrovni - dává vám jedinečnou příležitost získat zkušenosti na některé z největších světových společností se sídlem zde.

Místa

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  Otázky