Keystone logo
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts Odborný titul doktora akupunktury a čínské medicíny (DACM)
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Odborný titul doktora akupunktury a čínské medicíny (DACM)

Asheville, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Smíšené

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S doktorským titulem Daoist Traditions získáte víc než jen titul - naučíte se dovednosti, které vám pomohou rozvinout kariéru a rozšířit praxi.

Náš program DACM zahrnuje pokročilé kompetence ve spolupráci, systémovou medicínu a praxi založenou na důkazech - základní dovednosti a znalosti pro akupunkturisty v dnešním týmovém lékařském modelu. Program nabízí pokročilé studium ve specializovaných oblastech běžně používaných v klinické praxi - ortopedie, neurologie, endokrinologie, porodnictví a kardiologie. Rozšiřte své schopnosti pomáhat svým pacientům pokročilým studiem těchto běžně se vyskytujících stavů.

Jedinečné klinické zkušenosti vám poskytnou dovednosti pro efektivní spolupráci s dalšími zdravotnickými pracovníky. Zažijte integraci různých lékařských perspektiv v kolech společné péče s čínskou medicínou a alopatickými praktiky. Budete se účastnit klinických diskusí o péči o pacienty a akupunktuře, bylinné medicíně, čínské potravinové terapii a západních výživových léčebných plánech. Jste vedeni při hodnocení laboratorních výsledků a farmaceutických akcí z čínského i západního lékařského hlediska.

Naučte se, jak používat aktuální důkazy k rozhodování o péči o pacienty a identifikovat potenciální přínosy a škody různých intervencí ve zdravotnictví. Spojením klinických zkušeností s důkazy z výzkumu vyhodnotíte silné a slabé stránky lékařských paradigmat.

Hybridní kurzy vám nabízejí flexibilitu, abyste mohli pokračovat ve své klinické praxi a zároveň si vydělávat titul. Modulární plán tříd zkracuje dobu cesty a nabízí pohodlí, aby se vešly do vašeho nabitého programu. Didaktické kurzy kombinují nejlepší aspekty osobního učení a online aktivit, aby posílily a doplnily to, co se ve třídě učí. Osobní moduly poskytují příležitost k praktickému vyučování zkušenými učiteli a ke spolupráci s dalšími studenty.

Ať už chcete získat titul za jeden rok nebo se tempem přes dva roky, náš program DACM může vyhovět vašim potřebám. Online práce během celého semestru zahrnuje asynchronní a synchronní aktivity a semináře. Týdenní třídní sezení se v našem kampusu scházejí čtyřikrát ročně v ročním formátu a dvakrát ročně ve dvouletém formátu. Profesionální dráha DACM se skládá ze 16 kreditů a 305 hodin.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Mistr akupunktury a čínské bylinné medicíny
    • Worcester, Spojené státy americké