Keystone logo
Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts

Úvod

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts je centrem excelence ve vzdělávání, kultivuje novou generaci učitelů a vedoucích pracovníků v orientální medicíně. Vysoká škola je známá pro své akademicky přísné a transformační učební osnovy, svou službu komunitě a příkladné vedení ve vzdělávání orientální medicíny.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts poskytuje kvalitní vzdělání v klasickém umění a vědě o čínské medicíně, absolvuje profesionály, kteří poskytují nezávislou a společnou péči v různých prostředích a obohacují své komunity o daoistickou medicínu.

Správa, fakulta a zaměstnanci Daoist Traditions podporují soubor zásad, které určují, jak děláme svou práci, vzájemně spolupracujeme a plníme své poslání vysoké školy. Usilovně pracujeme na tom, abychom do všeho, co se na Daoistických tradicích odehrává, vpletli naše hlavní principy, abychom pozitivně ovlivnili ty v naší univerzitní komunitě.

Daoist Traditions College Of Chinese Medical Arts , je to magisterský program v orientální medicíně (MAOM), doktorský program (DACM) a Akreditační komise akredituje certifikát v programu čínské bylinné medicíny (CCHM) pro akupunkturu a orientální medicínu (ACAOM) .

Místa

  • Asheville

    Montford Avenue,382, 28801, Asheville

    Otázky