Keystone logo
Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Úvod

Davis a Elkins připravuje studenty na úspěch prostřednictvím programů, které kombinují nejnovější poznatky v oblasti s pokračující rozvoj dovedností. A teď, Davis a Elkins s potěšením, aby se tento druh vzdělávání k dispozici na pracovní dospělé.

Představení Davis a Elkins 100% on-line RN k BSN Baccalaureate skončení programu.

Online learning se rychle stane základem ve vzdělávacím světě. Tento růst byl pobídl, z velké části tím, že osoby, které se vracejí do školy hledají školení rozvíjet svou kariéru. Davis a Elkins poskytuje dospělé studenty příležitost dokončit vysokoškolské vzdělání v oboru včas, a pokračovat v práci a ctít jiné další významné závazky v jejich životech.

S Davisem & Elkins '100% on-line areálu, dospělí studenti mohou pokračovat ve svém bakaláře z pohodlí svého domova, s plány, které pracuje pro jejich životy. Vzhledem k tomu, studenti mohou mít tendenci k jejich povinnostem třídy, když je to nejvhodnější pro ně, je v rozporu s prací a rodinou jsou omezeny na minimum.

Prostřednictvím D a E je on-line programování, dospělí studenti jsou schopni osvojit si nejnovější poznatky ve svém oboru, dosažení vyšší kompetence v klíčových oblastech dovedností a získat titul, který bude pomáhat s kariérním postupem.

Proto D & E?

Kvalita: Jako tradiční, neziskové instituce, D a E se pyšní v tom, že poskytované studentům vysoce kvalitní vzdělání od roku 1904.

Rychlost: On-line programy mohou být dokončena za 12 měsíců.

Hodnota: Bez poplatek za podání žádosti, žádné skryté poplatky, a to pouze 400 $ / zápočtové práce, udržet náklady předvídatelné a cenově dostupné.

Pohodlí: 100% on-line s žádnými požadovanými časy přihlášení.

Networking: U malých kohort, studenti jsou schopni budovat vztahy s ostatními studenty a členy fakulty, které usnadňují jejich učení.

Místa

  • Elkins

    100 Campus Drive Elkins, W.Va. , 26241, Elkins

Otázky