Keystone logo

The Catholic University of America, Department of Biology

A logo

Úvod

Vítejte na stránkách Ústavu biologie

Každý semestru Oddělení biologie postgraduální studenti uspořádat sérii seminářů, kde pozvaní řečníci z jiných institucí prezentovat výsledky svého výzkumu.

Semináře se konají v pondělí v 11:10 hodin v RM. 215 McCort-Ward. Pizza se podává v 12:00 hodin v RM. 200 v návaznosti na seminář.

Tato akce se koná pod záštitou postgraduální student asociace.

Biologie Club

The ČZU Biology Club je organizace pro všechny zájemce v biologických vědách. V akademickém roce Club pořádá kombinaci sociálních a vzdělávacích aktivit, které poskytuje mnoho příležitostí pro studenty komunikovat s fakulty a mezi sebou navzájem. Sponzoři klubu přednáškové řešení aktuálních problémů a další témata zájmu, a poskytuje svým členům příležitost navázat kontakty s odborníky v oblasti přírodních věd.

Vzorkování posledních klubové činnosti patří: Vítání párty na začátku akademického roku; kariéry mluví; spadnout večeři; přednáškové; medik-orientované programy; Vánoční Večírek; end-of-rok barbecue, a; Fond na balíky díkůvzdání pro přístup k některým (So Ostatní jísti).

Mise

Centrum pro pokročilý výcvik v buněčné a molekulární biologie, jednotka z katedry biologie na Catholic University of America byla založena v roce 1983 jako Mezinárodní centrum pro poskytování odborného vzdělávání vědců, techniků, postgraduálních studentů a post-doktorských kolegy. Zaměřuje se na nových i zavedených koncepcí biomedically související a technologií, které poskytují významný impuls pro současný výzkum, inovativní průmyslové aplikace a sofistikované laboratorní diagnostické techniky.

Místa

  • Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

Otázky