Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Úvod

Krakowská obchodní škola na Krakowské ekonomické univerzitě (CSB CUE) působí od roku 1991 na trhu vzdělávacích služeb. Škola nabízí MBA studia, postgraduální kurzy a poskytuje výzkumné konzultační a vydavatelské služby. CSB CUE neustále zlepšuje svou nabídku a přizpůsobuje ji požadavkům dnešního trhu. Dynamický vývoj a uspět vedou k vysoké pozici školy v polských žebříčcích jsou způsobeny stále více a více uznáním na mezinárodní scéně. Krakowská obchodní škola CUE udržuje neustálou spolupráci s podniky, kulturními centry, vysokými školami, vysokoškolskými a vysokými školami v Polsku iv zahraničí. Je součástí mezinárodního společenství, která poskytuje příležitost k setkání s obchodními partnery z celého světa, aby si vyměnili zkušenosti a kompetence, přístup globální síť vzdělávacích institucí, organizací veřejného sektoru a poradenských firem.

Partneři školy jsou: St. Gallen Business School (Švýcarsko), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Graduate School of Management / Groupe ESC Clermont (Francie), Univerzita Clark, Univerzita v Suffolku, Sawyer Business School, Univerzita Roosevelt, Heller College of Business, Velká obchodní univerzita v USA, Stockholm Business School (Švédsko), Univerzita v Johannesburgu (Jižní Afrika), Akademie ekonomických studií Moldavska (Moldavsko), Bankovní univerzita (Ukrajina).

Od roku 2011 je CSB CUE členem EFMD - Evropské nadace pro rozvoj managementu.

Hlavním cílem školy je zaměřit se na rozšíření spolupráce s podnikatelským světem. Dbá na to, že poznatky byly přeneseny na studenty byla silně souvisejících s obchodní praxí, protože jedině tak, že absolventi budou mít silnou pozici na trhu práce a bude vyvíjet polského podnikání.

Místa

  • Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

Otázky