Keystone logo
Crown University College

Crown University College

Crown University College

Úvod

Crown University je společná vzdělávací instituce s osvědčenou vzdělávací politikou nabízející měnu šíře odborných znalostí, která vytváří život měnící příležitosti pro skutečně originální a inovativní výzkum s perspektivou 21. století. Naše programy jsou vyvíjeny na základě psychomotorizovaného, modulárního a časově nezávislého a interaktivního systému vzdělávání s výcvikovými standardy certifikovanými a validovanými profesionály (ICVP), které jsou teoreticky lehké, ale těžké na výsledky, ale přesto jsou poháněny problémovým přístupem určeným k exportu vysokoškolského vzdělávání. zámoří. Na dnešním konkurenčním trhu práce nestačí mít jen uznávaný titul - musíte „chodit a mluvit jazykem odvětví“. Naše ICVP vás vybavuje a přeměňuje, abyste se stali cenným aktivem pro svého zaměstnavatele.

Zatímco většina univerzit po celém světě připravuje studenty, aby se stali dobře obřízeným akademickým absolventem, Crown University o krok dále. Všichni naši absolventi jsou upraveni tak, aby se stali průmyslově certifikovanými a ověřenými profesionály (ICVP). Crown vyvinula ICVP v mnoha průmyslových odvětvích, která pomáhají vybavit jeho absolventy průmyslově specifickými znalostmi a dovednostmi. Jako absolvent ICVP byste nejen získali titul, ale získali rozsáhlé praktické znalosti konkrétního odvětví.

Jako univerzita nových rozvíjejících se sil vytvořených s ohledem na mezinárodní publikum jsme připraveni učinit z světa učebnu studentů a rozšířit jejich globální perspektivy. Rozšiřte své obzory a propojte je na mezinárodní úrovni prostřednictvím přenosu technologií, zahraničních studijních cest, zahraničního semestrálního programu (SAP), mezikulturních živých videokonverzací, lekcí hostujících lektorů z partnerských průmyslových odborníků. Naše odvětvově zaměřené a jednotně učební osnovy kombinují nejnovější inovace učení a procesy spolupráce, aby poskytly studentům poutavější, efektivnější a motivující cestu prostřednictvím tabule, World of Business Ideas (WOBI ™), her, wiki, podcastů a dalších interaktivních platforem.

accra, ghana, west africa
lapping / pixabay

Vidění

Univerzita je spjata s tripartitním cyklem postupu vpřed:

  • Vymítat korunu excelence a vytvořit jádro univerzitní univerzity lidstva navázáním úzce spjaté spolupráce s průmyslem a obchodem, aby bylo možné vědecky analyzovat potřeby a problémy v místním kontextu a dát je do globální perspektivy, aby vyhovovaly drtivé požadavky pracovního světa.
  • Vyvíjet technicky proveditelné a životaschopné metody a programy, přecházet od teoretičtější fáze učení (kurz-práce) k kariéře specifické (školení na pracovišti) prostřednictvím navrhování, hodnocení a provádění rozvojových projektů pro udržitelné živobytí.
  • Chcete-li se stát otvíračem dveří ve vzdělávacích hranicích a žebříčku pro převzetí vedení, využijte možnosti uplatnění absolventů tím, že poskytnete cenný příspěvek k celkovému globálnímu řízení, míru, bezpečnosti a spravedlnosti.

Mise

  • Posláním Koruny je získat zpět slávu Afriky v minulosti tím, že se ukáže průmyslově certifikovaní a validovaní profesionálové, kteří mohou chodit v řeči a získávat podporu jako prvotřídní centrum excelence, které má vést hybridní, psychomotorický, modulární a časově zaměřený nezávislé programy jako naše vlajková loď.
  • Protože Crown je svět a svět je Crown. Snažíme se budovat vynikající fakulty, vynikající výuku, dopad na výzkum, porozumění globální realitě a nejlepší kandidáty ve všech programech.

© Crown University College

139179_PHARM.Ddp.png

Místa

  • Accra

    Crown University College Unit 00A, 335 Place Parcel No 88, Block 6 N1 North, , Accra

Otázky