Keystone logo
Concordia University

Concordia University

Concordia University

Úvod

Škola ošetřovatelství vyvíjí sestry připravené vyniknout v dnešním náročném kontextu zdravotní péče. Jako studentka ošetřovatelství na Concordia University Ann Arbor se naučíte pečovat o lidi všech věkových skupin jak v prostředí akutní péče, tak v komunitě. Instruktoři a zkušenosti ve třídě kombinují přísnost kurikula s vášní pro péči, rovnováha, která vás jedinečně rozvíjí, aby sloužila s profesionální dokonalostí a naplňovala váš smysl pro volání, jak se staráte a sloužíte po celou dobu své kariéry.

Škola ošetřovatelství se věnuje poskytování pečlivého vzdělávání zaměřeného na Krista, které rozvíjí a inspiruje vysoce kvalifikované odborníky, kteří jsou připraveni sloužit prostřednictvím podpory zdraví a léčení s dokonalostí, integritou a soucitem.

Ošetřovatelský program na Concordia University Ann Arbor je dalším místem kampusu ošetřovatelského programu na Concordia University Wisconsinu. Bakalářský titul v ošetřovatelství na Concordia University Wisconsinu je akreditován komisí Collegiate Nursing Education, One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC 20036, 202-887-6791. Více informací o akreditaci najdete na ošetřovatelské stránce Concordia University Wisconsinu.

Místa

  • Ann Arbor

    Concordia University Ann Arbor 4090 Geddes Rd. Ann Arbor, MI 48105, , Ann Arbor

    Otázky