Keystone logo

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

A logo

Úvod

College Historie

Všechno to začalo více než sedm desetiletí v okolí Campo Grande s College Afonso Celso, vzdělávací projekt spáchané k ideálům, potřeby a kultuře Riovy West Zone. První univerzitní výukové pracoviště, založená v roce 1969, byla Ekonomická fakulta, účetní a administrativní Sreder Moacyr Bastos.

V průběhu těchto let, jsme se dozvěděli, že obraz univerzity je obraz každého ze svých žáků - jejich výcviku, jejich znalosti, jejich pohledu na svět, jejich schopnost čelit překážkám. A především, jejich povědomí o občanství. Student je naším největším aktivem, naším zrcadlem. Tak jsme se nikdy dovolit čistě tržní vize vzdělávání překrývá s etických hodnot.

Tradice a modernost, kvalitu akademické kvality a průkopnického ducha, kompetence a důvěryhodnost, technologický pokrok a nejlepší infrastruktury v West Zone Rio de Janeiro / RJ. Všechny tyto vlastnosti definovat univerzitní centrum Sreder Moacyr Bastos, který tvoří nejen dobří profesionálové připraveni čelit na trhu práce, ale především dobrými občany.

Naším cílem vždy bylo přispět k budování a šíření znalostí, umožnit občanům k transformaci sociálních a profesionálních médií. A touha k dosažení tohoto cíle, od okamžiku, kdy začneme integrovat vzdělávací skupiny UNIESP ještě zesílila v každém z nás.

Poslání

Naším cílem vždy bylo přispět k budování a šíření znalostí, umožnit občanům k transformaci sociálních a profesionálních médií. A touha k dosažení tohoto cíle, od okamžiku, kdy začneme integrovat vzdělávací skupiny UNIESP ještě zesílila v každém z nás.

Infrastruktura

Hlavní sídlo kampus univerzity centra Sreder Moacyr Bastos se nachází v centru čtvrti Campo Grande, západně od obce Rio de Janeiro. Mít dva vstupy, Campus je snadné najít a umožňuje přístup lidí z různých částí města a také z jiných obcí.

Hlavní vchod do Campus je na Rua Trinity Engineer, # 229 a je lepší přístup k bloků A, B, C a D vzdělávacího komplexu. Druhá položka, která se nachází na adrese Rua Costa Amaral, No. 360, je nejlepší přístup k určených k bloku E (Building Evandro Lins e Silva).

Ústředí Campus zahrnuje kromě učeben, v těchto oblastech :. Divadlo Sreder Moacyr Bastos; , Kino pokoj Prof .. Esther Figueiredo Ferraz; , Multi-sportovní tělocvičně; , Laboratoře anatomie a chemických a biologických věd; , Centro de Comunicação Social Ministro Francisco Dornelles, composto por auditório multimídia, laboratório de rádio jornalismo, laboratório de redação jornal, laboratório agência de publicidade e propaganda e laboratório de telejornalismo;

. Základní právní praxe, tvořená dvěma laboratořemi, pilotní kancelář, soudní síně, soudce místnost, a to zejména vyhrazených pro soudní prostor; , UniMSB umělecká galerie,.

, CIEE dát Sreder Moacyr Bastos; , Bankovní služby Tour Santander; , Knihovna; , Parkování pro studenty se speciálními potřebami, učitelů a zaměstnanců, se vstupem ze strany Manai Street, # 116.

Hlavní sídlo kampus univerzity Center Srede Moacyr Bastos, dále zahrnuje administrativní sektory, koordinátory, absolventy vysokých škol a rozšíření a fary.

Místa

  • Rio de Janeiro

Otázky