Keystone logo

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

A logo

Úvod

Celso Lisboa se narodil ve městě Rio de Janeiro na počátku 20. století. Syn učitelů, začal svůj život se věnoval politice jako radní a státní zákonodárce v roce 1950. V té době, on developerské projekty hospodářského a sociálního významu a z vlastního podnětu, která byla založena a udržována Recovery Center Bela Vista a sociální péče práce pro děti a mladistvé. Snížit sociální nerovnosti díky kvalitnímu vzdělávání byl sen, svůj sen.

V roce 1964 opustil politickou činnost založit College Atheneu Brazílie, zaměřený na střední a vysoké školy. Pokračuje ve svém snu, vytvořený v roce 1971, University Society Celso Lisboa. Upevnit její úspěch v roce 1998, instituce dobýt pozici University Center, které nabízejí kromě kurzů v oblasti řízení, promoce na zdraví a životní prostředí.

Celso Lisboa je nejlepší univerzitní centrum pro zdraví a wellness v Rio de Janeiru. S 45 let své existence se ústav trénoval více než 20.000 studentů ve svých vysokoškolských kursů. K dispozici je 14 tisíc metrů čtverečních infrastruktury na jediném areálu v srdci severní zóny, v přední části Sampaio stanice autostráda:

80 učeben rozdělen do 5 bloků 18 laboratoře pro praktickou výuku 4 počítačové učebny 3 sály multi-sportovní tělocvičně akademie knihovna

Místa

  • Rua 24 de Maio, 797 Engenho Novo – Rio de Janeiro CEP: 20950-092, , Rio de Janeiro

Programy

Otázky