Keystone logo
Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Úvod

Škola zubního lékařství byla uspořádána 21. června 1892 jako zubní oddělení Západní rezervní univerzity a byla otevřena v září s 21 studenty. Za prvních 25 let své existence byla škola umístěna v centru Clevelandu, na ulici East Ninth a St. Clair.

V roce 1917 se škola zubního lékařství stala nedílnou součástí univerzity s budovou na Adelbert Road.

Fotografie z roku 1917 školy zubního lékařství, která se nachází na Adelbert Road v Clevelandu ve státě Ohio.

V roce 1969 se přestěhovala do budovy přiléhající k lékařské fakultě, ošetřovatelské škole a univerzitním nemocnicím v Clevelandu v rámci velkého projektu rozšiřování univerzity. Tento krok z něj učinil jednu z nejkompletnějších a nejmodernějších vzdělávacích a výzkumných jednotek v zemi s prostorem pro 368 studentů DDS, 70 postgraduálních studentů a 250 křesel pro pacienty. V roce 2003 se název školy oficiálně změnil ze školy zubního lékařství na školu zubního lékařství a nabízený stupeň se změnil z doktora zubní chirurgie (DDS) na doktora zubního lékařství (DMD). Za dobu své organizace udělila tituly přibližně 4 900 absolventům.

Fotografie z roku 2003 School of Dental Medicine, která se nachází na Adelbert Road v Clevelandu ve státě Ohio.

Fotografie aktuální školy zubního lékařství (vstup na kliniku).

V roce 2019 se škola přestěhovala do pavilonu Sheila a Erica Samsona a budovy zubní kliniky v kampusu výchovy ke zdraví na univerzitě Case Western Reserve University a Cleveland Clinic. Pavilon Samson Pavilion o rozloze 477 000 čtverečních stop je domovem asistentů studentů zubního lékařství, ošetřovatelství, lékařů a lékařů. Být pod jednou střechou a mít nějaké kurzy, které budou všichni společně, podporuje komunikaci a spolupráci, která je vyžadována v rychle se rozvíjející oblasti zdravotní péče.

Místa

  • Cleveland

    Euclid Avenue,10900, 44106, Cleveland

    Otázky