Keystone logo
Casa Loma College

Casa Loma College

Casa Loma College

Úvod

Casa Loma College je soukromá instituce, jejíž provoz schválila Kalifornská kancelář pro soukromé postsekundární vzdělávání.

Casa Loma College se věnuje poskytování nejvyššího standardu vzdělání, služeb a excelence ve spojeneckých zdravotnických oborech. Naše programy jsou navrženy tak, aby reagovaly na měnící se potřeby našich studentů vytvářením účinných výukových prostředků, které rozšiřují přístup k učení a poskytují příležitost dospělým rozvíjet znalosti a dovednosti nezbytné k dosažení jejich profesionálních cílů.

Casa Loma College věří, že vzdělávání je nepřetržitý proces. Umožňuje jednotlivci vykonávat vzdělávací činnosti nezbytné pro osobní a profesní růst.

Vysoká škola uděluje následující tituly: RN BSN Bachelor of Science in Nursing, BS Allied Health Leadership and Management, Associate of Science Diagnostic Medical Sonography; Associate of Applied Science in Magnetic Resonance Imaging and Associate of Applied Science in Physical Therapist Assistant.

Jsme velmi hrdí na úspěch našich studentů. Věříme, že jejich úspěch je výsledkem vysoce kvalitního vzdělávání a školení na Casa Loma College , našich odhodlaných instruktorů a administrátorů a zdrojů, které poskytujeme každému studentovi.

Jako soukromá nezisková kalifornská korporace je Casa Loma College řízena radou vladařů.

Místa

  • Los Angeles

    Kester Avenue,6725, 91405, Los Angeles

    Otázky