Keystone logo
Carl Remigius Medical School

Carl Remigius Medical School

Carl Remigius Medical School

Úvod

Který Carl Remigius Medical School školí odborníky a manažery, které jsou potřebné v odvětví zdravotní péče. V místech ve Frankfurtu nad Mohanem, Hamburg, Idstein, Kolín nad Rýnem a Mnichov, máme bakalář- a magisterských studijních na plný úvazek a částečný úvazek na adrese. Tím, a naši absolventi bezpečné a dále rozvíjet vysokou úroveň zdravotní péče v Německu, jsme společně přijmout společenskou zodpovědnost.

Naše filozofie

Společně s našimi absolventy, budeme předpokládat, společenskou odpovědnost. Je zabezpečit náš cíl, vysokou úroveň zdravotní péče v Německu a rozvíjet. V případě, že děláme v Carl Remigius Medical School smysluplných a výhledových odborníků a vedoucích pracovníků z, které jsou naléhavě potřebné v průmyslu.

Jako strategický partner pro vzdělávání zdravotnických firem v otázkách řízení lidských zdrojů rozvinutém Carl Remigius Medical School inovativní koncepty a odpovídající školení pro lékařské, zdravotní ekonomické a terapeutické sektoru. Ty jsou výsledkem neustálého dialogu s rozhodovací pravomocí od předních průmyslových subjektů. Na pozadí demografických změn a technologického pokroku, budeme analyzovat potřeby rostoucího trhu práce ve zdravotnictví. Výsledky jsou zahrnuty v našich studijních programů.

Naši absolventi jsou připraveni na vysokou praktickou orientaci ve studii o výzvách trhu, pracují v nových, příslušných odborných oblastech a převzít důležité funkce rozhraní. Profesionálové Studenti vytvořit Carl Remigius Medical School s příslušným rozvoj dovedností, základ pro jejich další kariérní postup. Berete na sebe odpovědnost za řízení, kontrolu významné projekty v oblasti napětí mezi zdravím a ekonomii, nebo hrají důležitou roli v řízení změn.

Průběhy Carl Remigius Medical School má interdisciplinární a komplexní přístup; tak, aby splňovaly základní požadavky, které musí splňovat zdravotníků. Naši instruktoři jsou zkušení praktici, pocházejí z mnoha různých oblastí zdravotnictví, a tím zvýšit povědomí o rozdílných přístupů a úhlů pohledu.

Kurzy a Místa

V hold rodiště našeho jmenovce Frankfurt je největším počtem umístění předmětů. Další jsou ve městech Hamburk, Kolín nad Rýnem a Mnichově, stejně jako v Idstein im Taunus. Proto jsme se velmi dobře umístěné v Německu. 18. Března 2016 začíná Carl Remigius Medical School se sedmi předmětů:

 • Lékař pomoc (B.Sc., na plný úvazek)
 • Zdraví a ošetřovatelství (B.Sc., dual)
 • Zdravotní management zdravotnických profesí (B.Sc., na částečný úvazek)
 • Medical Education (BA, na částečný úvazek)
 • Vedení a řízení v oblasti zdravotnictví a sociální péče (MA, part-time) multidisciplinární terapie v pediatrii (M.Sc., na částečný úvazek)
 • Přírodní medicíny a doplňková medicína (M.Sc., na částečný úvazek)

Místa

 • Frankfurt

  Carl Remigius Medical School, Marienburgstr. 2, 60528, Frankfurt

  • Hamburg

   Carl Remigius Medical School, Alsterterrasse 1, 20354 , Hamburg

   • Idstein

    Carl Remigius Medical School, Limburger Straße 2 , 65510, Idstein

    • Cologne

     Carl Remigius Medical School, Im MediaPark 4d / 2.OG, 50670 , Cologne

     • Munich

      Carl Remigius Medical School, Charles-de-Gaulle-Str. 2, 81737 , Munich

      Otázky