Keystone logo
Cardiff University MPharm lékárna
Cardiff University

MPharm lékárna

Cardiff, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Na kampusu

* do zámoří | pro domácí rok dva, tři a čtyři: 9 250 GBP / rok první: 9 000 GBP

Úvod

Náš program MPharm je navržen tak, aby vás vybavil znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi, které budete potřebovat, abyste se mohli vydat na dráhu lékárníka. Naše škola je mezinárodně známá pro vynikající kvalitu naší výuky a výzkumu.

Absolvování MPharm na Cardiff University znamená studium na jedné z nejlepších farmaceutických škol ve Spojeném království.

Dnešní lékárníci nejsou pouze odborníky na objevování a dodávání léků, ale hrají přímou roli při zlepšování zdraví a pohody pacientů. Mnozí nyní předepisují léky nezávisle na lékaři. Jsme hrdí na to, že školíme lékárníky budoucnosti, a jak se vyvíjí role lékárníka, vyvíjí se i náš program, který odráží tento vzrušující vývoj.

Snažíme se především o to, aby naši absolventi byli připraveni na další kariérní krok a spoustu příležitostí, které je čekají.

Proto 95 % našich studentů, kteří v roce 2022 absolvovali registrační zkoušku General Pharmaceutical Council, uspělo poprvé, což je více než celkový celostátní průměr 82 %. Řadu let 100 % našich absolventů, kteří se přihlásili na předzápisové lékárnické školení, úspěšně zajišťuje školicí místo.

V tomto čtyřletém mezinárodně uznávaném programu se dozvíte o objevech a vývoji nových léků a prozkoumáte jejich chemické, fyzikálně-chemické, farmakologické a toxikologické vlastnosti. Budete také studovat klinické použití léků a roli lékárníka při zlepšování výsledků pacientů jako součást meziprofesních zdravotnických týmů.

Dozvíte se o základní patofyziologii mnoha lidských onemocnění a o tom, jak může užívání léků zastavit, zpomalit progresi nebo zvrátit procesy onemocnění.

To vše vás naučí náš tým předních světových akademických pracovníků a praktických lékárníků, kteří mají širokou škálu odborných znalostí. Ve skutečnosti jsme zařadili společnou první farmaceutickou školu na národní úrovni v nejnovějším rámci Research Excellence Framework. Je to přímý důsledek kvality a špičkové povahy našich výzkumných projektů.

Některá vaše výuka bude probíhat spolu se studenty z jiných zdravotnických oborů jako součást našeho meziprofesního vzdělávání a budete mít také příležitost absolvovat řadu stáží v tradičních i nových prostředích, včetně komunitních a nemocničních lékáren, praktických lékařů praxe a specializovaná zdravotní a sociální zařízení. To vám poskytne neocenitelné zkušenosti v první linii poskytování zdravotní péče.

Náš závazek přizpůsobit se měnícím se potřebám lékárnické profese

Náš program MPharm je pod neustálou kontrolou jako součást našeho trvalého závazku vylepšit náš kurz tak, aby odrážel změny v lékárnické praxi a zajistil, že naši absolventi mají dovednosti, znalosti a zkušenosti, které potřebují, aby mohli pokračovat v dalším kroku ve své kariéře v lékárně. Tento přehled je podpořen standardy pro vzdělávání a školení ve farmacii vytvořené naším regulačním orgánem, General Pharmaceutical Council.

Proč studovat tento kurz

Úzce propojená, L ong-etablovaná škola

Dlouho zavedená škola s více než 100 lety excelence ve výuce a výzkumu.

Špičková škola excelence ve výzkumu

Za kvalitu naší výuky a výzkumu řadíme Joint First School of Pharmacy ve Spojeném království podle Research Excellence Framework.

Nejlepší sazby za předregistrační zkoušku

95 % našich studentů, kteří v roce 2022 složili registrační zkoušku Všeobecné farmaceutické rady, složilo první zkoušku, což je více než celkový celostátní průměr 82 %.

Skvělé kariérní vyhlídky

98,5 % našich absolventů je ve vysoce kvalifikovaných zaměstnáních a/nebo v dalším studiu na postgraduální úrovni 15 měsíců po ukončení kurzu. (Výsledky absolventů 2020/21)

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky