Keystone logo
Cardiff University Mistr optometrie
Cardiff University

Mistr optometrie

Cardiff, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Na kampusu

* do zámoří | pro domácí rok dva, tři a čtyři: 9 250 GBP / rok první: 9 000 GBP

Úvod

Spojujeme progresivní zdravotnické vzdělávání, vysoce kvalitní péči o pacienty, výzkum světové úrovně a výjimečná klinická a výuková zařízení, abychom vás inspirovali, abyste se stali vynikajícími optometristy.

Dnešní optometristé jsou autonomní oční lékaři, kteří hrají přímou roli při zlepšování zraku a zdraví očí pacientů. Optometriisté praktikují v různých zdravotnických zařízeních, včetně komunitního, nemocničního a domácího prostředí. Pracují s pacienty a širokou veřejností při posuzování, diagnostice, léčbě a zvládání problémů s očima a zrakovým systémem. Mohou pomoci pacientům předepisováním optických přístrojů, jako jsou brýle a kontaktní čočky, zvládáním zdravotních problémů očí, včetně terapeutických léků nebo laserové léčby, a také poskytováním preventivních, rehabilitačních a dalších rad v oblasti péče o zrak členům veřejnosti.

Oční zdravotní péče je rychle se vyvíjející obor a registrovaní optometristi se mohou dále vzdělávat v rozšiřující se řadě klinických podoborů. Mnoho dnešních optometristů předepisuje léky na oční problémy nezávisle na lékaři a hraje zásadní roli v týmech očního lékařství.

Náš program vám umožní získat znalosti a dovednosti k registraci jako optometrista u Všeobecné optické rady. Během kvalifikace se naučíte s jistotou a autonomně zvládat širokou škálu optických a lékařských očních problémů. Budete mít jedinečnou příležitost pozorovat a pracovat na našich interních univerzitních specializovaných očních klinikách pod vedením našeho vysoce kvalifikovaného multidisciplinárního týmu oční péče. Později během svého programu převezmete větší odpovědnost za péči o pacienty a zdokonalíte své klinické dovednosti při práci jak během své rozšířené klinické stáže organizované College of Optometrists, tak na našich univerzitních odborných klinikách.

Součástí našeho programu jsou příležitosti k dosažení vybraných vyšších kvalifikací z College of Optometrists, které vás připraví na rozšíření rolí a budoucí změny v optometrické profesi. Vytvoříte vynikající základ pro další odborné postgraduální klinické nebo výzkumné profesní dráhy a budete dobře připraveni řešit výzvy celoživotního vzdělávání, vedení a profesního rozvoje, což vám umožní prosperovat v moderní britské optometrické praxi.

Proč studovat tento kurz

Tento program vám poskytne vědecké a klinické znalosti, abyste se mohli zaregistrovat jako optometrista u Všeobecné optické rady.

Zabudované vyšší kvalifikace

Naše programy mají zakotvenou vyšší odbornou kvalifikaci, která vám umožní specializovat se na určitou oblast zájmu.

96% zaměstnanost

96 % našich absolventů pracovalo 15 měsíců po ukončení kurzu ve vysoce kvalifikované práci. (Průzkum Výsledky absolventů 2020/21)

Optometrické zařízení za 22 milionů liber

Naše škola sídlí ve vyhrazeném zařízení pro optometrii v hodnotě 22 milionů liber s vestavěnou oční klinikou.

Zaměstnanci aktivní v oblasti výzkumu podílející se na návrhu a realizaci kurzu

Většina našich pedagogických pracovníků jsou praktičtí výzkumníci a v mnoha případech přední odborníci ve svých oborech.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky