Keystone logo
Cardiff University BSc Lékařská chemie
Cardiff University

BSc Lékařská chemie

Cardiff, Spojené království

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Na kampusu

* do zámoří | pro domácí rok dva a tři: 9 250 GBP / rok jedna: 9 000 GBP

Úvod

Tento tříletý kurz poskytuje široký úvod do hlavních oblastí chemie v prvním ročníku a v dalších letech se specializuje na chemii a přenositelné dovednosti potřebné ve farmaceutickém průmyslu. Během studia strávíte mnoho hodin v našich laboratořích získáváním praktických zkušeností s technikami syntézy a testování léků a rozvojem svých výzkumných, matematických a výpočetních dovedností. Dozvíte se také o vedení, řízení a plánování projektů. V posledním ročníku budete mít možnost se prostřednictvím originálního projektu specializovat na oblast, která je pro vás zajímavá nebo důležitá.

Proč studovat tento kurz

Medicinal Chemistry je progresivní studijní obor, který zvažuje problémy budoucnosti, propojení s průmyslem a přesahuje rámec laboratoře, aby pokryl oblasti, jako je obchod, marketing a udržitelnost.

Školení zaměřené na budoucnost

Kurz zaměřený na budoucnost poskytující školení pro budoucnost pro širokou škálu profesí.

Získejte dovednosti, které společnost potřebuje

Prostudujte si důležitá témata, jako je vytváření vakcín pro současné a budoucí pandemie a vytváření udržitelných léčiv, která jsou šetrná k planetě a dostupná pro všechny.

Learn Beyond the Lab

Přejděte za hranice laboratoře do oblastí, jako je projektové řízení, obchod, marketing, finance, operace, strategie, udržitelnost, vedení a další.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Chat with students

Otázky