Keystone logo

Canadian Institute of Technology

A logo

Úvod

PROČ CIT?

Po dvanácti letech studia, správné rozhodnutí, které by je dostat se zapsal na studium na kanadské University Institute of Technology. Zde najdete nejvyšší akademické standardy a dokonalé prostředí pro výuku. Budete mít životní zkušenosti, studoval v centru dynamického města, jako Tiraně. Přidejte se k nám, budete milovat cit.

Studium v ​​angličtině

CIT učí pouze v angličtině, což poskytuje další výhody bez dodatečných nákladů tím, že zlepší své znalosti angličtiny, zvyšování počtu pracovních příležitostí v zemi a poskytne vám přístup na mezinárodní kariéru.

kanadský Curricula

CIT poskytuje programy založené na kanadském osnov a výuka je dodáván na základě osvědčených postupů z kanadského vzdělávacího systému, který dává absolventům s kreativními, odvážnými, podnikatelských, nápadité dovednosti a lásky k poznání.

V srdci Tirany

CIT se nachází v jedné z nejvýznamnějších věží Tirana, v pěší vzdálenosti od hlavního náměstí, kulturních, sportovních a historických památek, stejně jako ústředních vládních institucí. Toto umístění vám bude mít čas svého života, zatímco vy připravujete sami pro vzrušující kariéru.

studijních programů

CIT poskytuje bakalářských a magisterských. Programy jsou vyučovány na základě boloňského systému.

Flexibilní Learning Path

CIT je průkopníkem flexibilní cesty učení s přihlédnutím k měnícím se potřebám vzdělávání. Budete mít možnost studovat a pracovat zároveň s možností dokončení výuky kdykoliv během dne nebo večer. Můžete také studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek, nebo střídat je.

Šance studovat v Kanadě nebo USA

Kromě použití kanadské vysoké školství, CIT se v práci na vytváření Transfer nebo plný souhlas vztah s kanadských univerzitách. Náš systém výuky usnadňuje akreditaci svého titulu v USA a Kanadě.

International a mezinárodně vzdělaný Akademičtí pracovníci

CIT zaměstnává vysoce kvalifikované členy fakulty, který kombinuje zahraniční a albánské občany s mezinárodním vzdělávacím zázemí a odborné praxe ve třídách, které vyučují. CIT zaujímá osobní přístup ke vzdělání. Na CIT studenti a profesoři jsou více než tým, a to jak ve snaze o soustavné a pokročilé znalosti. CIT nabízí výhody blízkého, pečování malé univerzitní atmosféru v kombinaci s in-hloubkové akademicky orientovaného výzkumu.

Vize, poslání a základním cílem ústavu

VISION: Canadian Institute of Technology je odhodlána rozvíjet v studentovi vzdělávací a profesní etický ducha, kritické myšlení, analytické a řešení problémů dovednosti, tvořivost, inovace a vedení.

Mise: Canadian Institute of Technology je jedním z mála univerzitách v Albánii výuka v angličtině, které se zavázaly k přípravě své absolventy, kteří jsou schopni vytvářet hodnoty, dovednosti a znalosti, které potřebují formovat jejich životy, kariéry, a společnosti. K dosažení tohoto cíle, bude Canadian Institute of Technology nabízejí vysoce kvalitní vysokoškoláka, absolventa a programy dalšího vzdělávání, a podporovat výzkumné činnosti, které slouží místní a regionální potřeby.

Závazky: Canadian Institute of Technology vyjadřuje své závazky vůči svým posláním tím, že sleduje následující cíle:

Chcete-li nabídnout vynikající výukové programy ve vybraných oblastech Přilákat kvalifikované fakulty a zaměstnance a poskytnout jim bezpečné a podpůrné pracovní prostředí Produkovat absolventy, kteří jsou nezávislí, věří, self-řídil a vytrvalý k dosažení svých osobních cílů. Připravit absolventy kariéru orientované, kteří jsou inovativní, kritické myslitelé a dlouhou životností studenty. K rozvoji sociálně odpovědné absolventy, kteří jsou vnímaví na měnící se potřeby komunity, a uctivý k ušlechtilými lokálních a globálních hodnot. Prezentovat dostatečnou podporu a péči o studenty. Poskytnout vyučovací-learningové prostředí, ve state-of-the-art školských zařízení. Povzbuzovat výzkumné úsilí a spojit je do komunity a společnosti potřebám.

Základním účelem tohoto institutu:

Most kanadského vzdělávání. Most do jiného mezinárodně uznávaných univerzitách. Účinný akademická instituce vyvíjí zručný a znalý absolventy Účinný RDC-střed akademické instituce Přijetím souvislou strategii zlepšování Mezinárodně uznávaný institut, s akademickými úvěrů převoditelných na severoamerický akademických institucí. Nabízí vzdělání a vedení RDC vysoce kvalifikovaných fakulty z mezinárodně uznávaných univerzit Nabízí příslušný program uspokojovat potřeby Albánie. normy a cíle programu na základě měřitelných programu a samozřejmě výsledky. Jak přispět k šíření znalostí a v Albánii i mimo něj. Nabízí dalšího vzdělávání, včetně podnikového vzdělávání, komunitní vedení, a celoživotního učení. Práce v komplementarita a spolupráce s jinými vysokými školami a nikoli v nezdravou konkurenci

Canadian Institute of Technology (CIT), také známý jako "Instituti Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), je ve vlastnictví společnost CIT - Albánie, která má vzdělání jako svou primární činnosti v Albánii.

Start-up této firmy v Albánii pochází z memoranda o porozumění podepsané mezi společností a Edu Nova Consortium, zkušeného kanadského konsorcia vysokých škol poskytujících vzdělání na středních a vysokých úrovní. Na základě toho otevření obchodu v Albánii byl připraven a další Twining a partnerství formy spolupráce s kanadskými institucemi působícími v oblasti výzkumu, vědy a vzdělávání oblastech jsou ve vývoji. Října 2012 byla podepsána dohoda o komplexní spolupráci mezi CIT a Globe University v USA, který se zhmotnil s akademické a studentské výměnné programy, stejně jako student převodu a vzájemného uznávání programů.

CIT poskytuje výukových programů v angličtině a její osnovy splňovat požadavky a standardy vysokého školství v USA a Kanadě. Výuka na CIT je dodáván ve vhodných prostorách az vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků. Ten se skládá z profesorů absolvoval a pedagogické praxe ze zahraničí a zahraničních profesorů a inženýrů, převážně z USA a Kanady, kteří mají zkušenosti v oblasti vývoje a implementace podnikových a informačních technologií.

CIT prostory jsou Zayed Center, který se nachází v srdci albánského hlavního města Tirany. Centrum má dostatečné a pohodlné prostory pro studenty a profesory. CIT má celkovou plochu 2300 metrů čtverečních, což znamená 11,9 m2 / studenta.

CIT History

Canadian Institute of Technology byla založena v listopadu 2011. Canadian Institute of Technology filozofií je nabízet a vybavit studenty vysoce kvalitativní vzdělávání a dovedností pro pracovní prostředí albánské a USA / Kanada.

Učební osnovy výhradně v angličtině zajišťuje CIT využít nejaktuálnějšími vzdělávacích materiálů, plní svou filozofii směrem ke studentům v jejich usilování o znalosti a profesionalitu, která je pro pracovní prostředí, respektive v Albánii a USA / Kanada.

Zřízení této univerzity vychází z memoranda o porozumění podepsané mezi společností a Edu Nova Consortium, zkušeného kanadského konsorcia vysokých škol poskytujících vzdělání na středních a vysokých úrovní. Na základě toho otevření kanadské Institute of Technology v Albánii byl připraven a další Twining a partnerství formy spolupráce s kanadskými institucemi působícími v oblasti výzkumu, vědy a vzdělávání oblastech jsou ve vývoji.

Univerzita začala v provozu od prvního roku jeho licencí a programy CIT nabídl byly bakalářské programy v rámci: School of Business

Business and Administration Business Administration a informační systémy

School of Engineering

softwarové inženýrství průmyslové inženýrství

Října 2012 Canadian Institute of Technology je licencován nabídnout odborné a vědecké magisterské programy v:

průmyslové inženýrství softwarové inženýrství Business and Administration

Také na října 2012 byla podepsána dohoda o komplexní spolupráci mezi CIT a Globe University v USA, který se zhmotnil s akademické a studentské výměnné programy, stejně jako student převodu a vzájemného uznávání programů.

CIT v cestě plnění své filozofii organizovaný různé mezinárodní konference:

Listopadu 2012, CIT organizovaný "Technologické Albánii na sto výročí nezávislosti" Dubna 2013 CIT organizovaný "Mezinárodní konference o udržitelném rozvoji" Května 2013 CIT organizovaný "národa, národnost, státnost: Co je v názvu"

Místa

  • Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

Otázky