Keystone logo
Camelot College

Camelot College

Camelot College

Úvod

Camelot College byla založena Ronnie L. Williamsem 1. května 1986 z jeho upřímné touhy poskytnout vzdělání a výcvik kariérních dovedností nezaměstnaným a nedostatečně zaměstnaným lidem v obchodním a lékařském průmyslu.

První kurzy Camelot College začaly 12. května 1986 v Baton Rouge v Louisianě na adrese 2618 Wooddale Boulevard (Windsor Courts Office Plaza - dříve Bellemont Office Park) prostřednictvím smlouvy o školení ve třídě s Job Training Partnership Administration. Získali licenci od státního ministerstva školství v Louisianě 28. srpna 1986. Od té doby vysoká škola prostřednictvím svého důrazu na vynikající kvalitu vzdělávání a zprostředkování zaměstnání vzdělávala a umístila mnoho absolventů do zaměstnání ve farnosti East Baton Rouge a v okolních oblastech. . Camelot College je v současné době akreditovaným podnikem u South Central Better Business Bureau a působí od roku 1995.

Camelot College pokračuje ve svém důrazu na excelenci ve vzdělávání a umísťování do zaměstnání a je založena jako důležitá postsekundární instituce v jižním regionu.

Místa

  • Baton Rouge

    Wooddale Boulevard,2618, 70805, Baton Rouge

    Otázky