Keystone logo
Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Úvod

Cabarrus College Of Health Sciences poskytuje progresivní, příkladné vzdělávání ve zdravotnictví.

Cabarrus College Of Health Sciences byla v roce 2016 pojmenována jako nejlepší malá vysoká škola v Severní Karolíně, se vyvinula z malé zdravotnické školy v robustní vzdělávací instituci nabízející tituly v sedmi zdravotnických vědních oborech. Od jednoročních diplomů až po přidružené, bakalářské a magisterské tituly - včetně možností na částečný úvazek a online - nabízíme možnost vyhovět našim potřebám, ať už jste ve zdravotnictví nováčkem nebo jste již zaměstnáni a snažíte se rozvíjet svou kariéru.

V našem nejmodernějším kampusu, který se nachází v areálu Atrium Health Cabarrus, se naučíte v pohlcujícím profesionálním prostředí zdravotní péče, které ztělesňuje dokonalost a poskytuje bezkonkurenční klinickou zkušenost v reálném životě. Dozvíte se od odborné fakulty, která poskytuje individuální výuku a je odhodlána pomáhat vám uspět, když jste tady a po ukončení studia.

Naši studenti se mohou pochlubit více než 90% mírou úspěšnosti licencování a certifikace, což výrazně převyšuje státní a národní průměry, a 96% pracuje ve zdravotnictví do šesti měsíců od ukončení studia.

Místa

  • Concord

    Medical Park Drive Northeast,401, 28025, Concord

    Otázky