Keystone logo
Brunel University London Globální veřejné zdraví a sociální spravedlnost MSc Online
Brunel University London

Globální veřejné zdraví a sociální spravedlnost MSc Online

Online

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 135 *

Dálkové studium

* Země SEA, Indie, Afrika poplatky: 6 000 GBP

Úvod

Brunel's MSc Global Public Health and Social Justice (online) byl navržen tak, aby pomohl ambiciózním profesionálům získat pokročilé dovednosti a kompetence v oblasti globálního veřejného zdraví a sociální spravedlnosti. Kurz vám pomůže získat multidisciplinární přístup k porozumění a řešení současných výzev v oblasti veřejného zdraví a sociální spravedlnosti z globálního pohledu. Získáte pokročilé znalosti o souvisejících oblastech, včetně globální politiky veřejného zdraví, politiky, sociologie, epidemiologie, ekonomiky zdraví a výzkumných dovedností.

Tento plně online kurz má aktivní přístup založený na učení a výzkumu a dává vám příležitost studovat s Brunelem odkudkoli na světě.

O Brunel University London

Brunel University London je pojmenována podle jednoho z nejvlivnějších britských inženýrů, Isambard Kingdom Brunel. Naši absolventi pokračují v jeho šlépějích v oblasti stavebnictví, stejně jako v práci ve výrobním, servisním a vládním sektoru po celém světě. Brunel 'International Outlook' je uznáván jako jeden z nejlepších na světě, je na 28. místě v žebříčku 2021 Times Higher Education World University Rankings a my se věnujeme tomu, abychom vám pomohli rozvíjet akademické a osobní dovednosti potřebné pro úspěch v reálném světě.

  • 72 % přední světový / mezinárodně vynikající výzkumný výstup.
  • 40 nejlepších univerzit s intenzivním výzkumem, 58. celosvětově Times Higher Education Impact Rankings 2022.
  • 4. místo ve Spojeném království za mezinárodní výhled, hodnocení Times Higher Education World University Rankings.
  • Studujte kdykoli a kdekoli se 100% online tituly.

Online studie

Studium online vám dává příležitost získat mezinárodně uznávaný britský magisterský titul, aniž byste museli opustit svůj domov. Nejste povinni navštěvovat přednášky na akademické půdě, což znamená, že je můžete sledovat na online platformě v době, která vám vyhovuje. V průběhu studia budete mít přístup k:

  • Poutavé studijní materiály: Mezi vaše zdroje budou patřit video přednášky, případové studie, třídní fóra a podcasty.
  • Podpora a poradenství: Váš specializovaný lektor programu povede váš akademický rozvoj od prvního dne.
  • Váš virtuální kampus: Studujte z libovolného místa a budujte spojení s podobně smýšlejícími profesionály po celém světě.
  • Otevřená knihovna: Online studenti budou mít plný přístup k rozsáhlé digitální knihovně Brunel pro knihy, články a elektronické zdroje.

Studiem online studia se zapojíte do sítě studentů a profesionálů z celého světa, naučíte se a připojujete se k obohacení jejich života a podniknete další pozitivní kroky k odměňování kariéry.

Studenti budou mít také přístup do Brunel's Professional Development Center (PDC). Centrum profesního rozvoje zvyšuje zaměstnatelnost studentů tím, že jim pomáhá rozvíjet dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby vynikli na mezinárodním trhu práce a připravili se na působivou kariéru.

Studenti nedávno hlasovali jako 5. nejlepší kariérní servis v zemi. Brunelovo centrum pro profesionální rozvoj získalo úctu ke svým zkušeným zaměstnancům a výjimečnou kariérní podporu. Brunelův tým PDC vede studenty ve fázích vývoje a dosahování profesionálních cílů a pomáhá při psaní účinných aplikací a přípravě studentů na pohovory. Každý rok tým koordinuje kariérové veletrhy a události specifické pro dané odvětví, aby se studenti mohli setkat a navázat kontakty s potenciálními zaměstnavateli ve svém oboru.

Doba trvání

1 rok na plný úvazek, 2 roky na částečný úvazek

Přijímací řízení

O Škole

Otázky