Keystone logo
Brunel Medical School Medicína MBBS (Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery)
Brunel Medical School

Medicína MBBS (Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery)

Uxbridge, Spojené království

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 44 905 / per year *

Na kampusu

* 2023/24 položka

Úvod

Brunel University Londýn

Brunel University London je vysoce uznávaná multidisciplinární technologická univerzita náročná na výzkum, s pulzující a dynamickou populací zaměstnanců a studentů z celého světa.

140 MBBS míst k dispozici pro zahraniční studenty

Brunel Medical School Máme k dispozici mnohem více míst pro zahraniční studenty než většina ostatních lékařských škol ve Velké Británii.

Týmové učení (TBL)

Jsme mezi mála lékařských škol na světě, které používají týmové učení (TBL) jako naši hlavní metodu výuky ve třídě, nahrazení tradiční velké skupinové výuky a poskytování vysoce kvalitních online přednášek.

Ve třídě, za pomoci zkušených akademiků a lékařů, budete pracovat v týmech šesti studentů, se kterými si budete vyměňovat nápady a zdokonalovat své porozumění tématům.

Klinické a komunikační dovednosti

Vyvinuli jsme osnovy, které staví lidi a pacienty na první místo. Naučíte se poskytovat soucitnou péči, a to začne v prvních týdnech roku 1 s relacemi komunikačních dovedností zahrnujících simulované pacienty - herci vyškolení k hraní rolí jako pacienti

Včasný kontakt s pacientem

Souběžně s klinickými a komunikačními dovednostmi naučenými na akademické půdě, z termínu 1 dozvíte se také o péči o pacienty z dohlížených interakcí se skutečnými pacienty, prostřednictvím pravidelných umístění na klinikách obecné praxe.

Nejnovější digitální technologie

Budete dobře připraveni cvičit medicínu v moderním světě. Změny v lékařské praxi se zrychlují, poháněné molekulárními vědami, lepší pochopení demografických změn ve zdraví a nemoci, náklady na zdravotní péči a vývoj v oblasti umělé inteligence a robotiky.

Vynikající služba podpory studentů

Uvědomujeme si, že studium medicíny může být občas stresující a že mnoho našich studentů bude daleko od domova. Můžete si být jisti, že budete v podpůrném prostředí, s robustním systémem podpory studentů zabudovaným v průběhu kurzu, podporovat pohodu a odolnost, a podporovat pocit sounáležitosti a identity.

Klinická umístění

Provedete širokou škálu klinických umístění v místech po celém Velkém Londýně a na jihovýchodě Anglie. Budete mít přístup k rozmanité populaci pacientů, která vám poskytne zkušenosti potřebné k tomu, abyste se stali uceleným lékařem.

Posouzení lékařských licencí

Naše osnovy vás připraví na hodnocení lékařských licencí ve Velké Británii (MLA).

Vezměte prosím na vědomí. Od roku 2024 budou všichni studenti britské lékařské fakulty povinni absolvovat MLA, aby mohli cvičit jako lékaři FY1. Mezinárodní absolventi medicíny budou také muset absolvovat MLA, aby mohli cvičit ve Velké Británii.

Studentské volitelné předměty

Budete mít možnost vybrat si a zažít lékařskou praxi ve zcela jiném prostředí.

Přijímací řízení

Žebříčky

Stipendia a financování

Vybavení

O Škole

Otázky