Keystone logo
Brunel Medical School

Brunel Medical School

Brunel Medical School

Úvod

Brunelův 5letý MBBS vám umožní promovat s lékařskými znalostmi a odbornými dovednostmi, které budete potřebovat jako nový lékař, připravený na další školení ve Spojeném království nebo v zámoří.

Pro vstup na září 2023 je pro zahraniční studenty k dispozici 120 míst

Brunel Medical School uděluje řadu lékařských stipendií

Vaše učení v Brunelu bude týmové, technologicky řízené a zaměřené na pacienta a připraví vás na budoucnost lékařské praxe. Týmová výuka (TBL) je hlavním přístupem k výuce v prvních letech. Jedná se o převrácený přístup ve třídě s důrazem na časté sledování výuky a na interaktivní týmovou práci.

Již od prvního semestru se budete učit o péči o pacienty od řízených interakcí se skutečnými pacienty, přes pravidelné stáže v ordinacích praktického lékaře.

Ve 3. roce zahájíte klinickou praxi v nemocnicích; nachází se na západě Velkého Londýna a na jihovýchodě Anglie.

Škola si klade za cíl transformovat lékařské vzdělávání a zdravotnickou praxi prostřednictvím vzdělávání, výzkumu v kombinaci s multidisciplinárním zapojením komunity. Absolventi medicíny Brunel se budou starat o své pacienty a komunity s laskavostí, profesionalitou a týmovou prací.

Od září 2021 jsme rádi, že zavádíme 5letý bakalářský titul v oboru lékařství vedoucí k udělení titulu Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery (MBBS). Nové Brunel Medical School je součástí College of Health and Life Sciences. Náš 5letý MBBS v lékařství je otevřen pro studenty ze zemí mimo Spojené království a EU. Při nejbližší příležitosti budeme diskutovat s Health Education England a Office for Students, abychom mohli v blízké budoucnosti nabídnout náš titul medicíny studentům z Velké Británie a EU (bude potvrzeno).

Proč studovat medicínu na Brunelu?

Klinická umístění v Londýně a jihovýchodní Anglii

 • Během studia medicíny v Brunelu absolvujete širokou škálu klinických stáží. Zde nebudete jen pozorovat, budete mít příležitost uplatnit své klinické znalosti v reálných klinických situacích.

Stipendia

 • Brunel Medical School udělí 10 stipendií speciálně pro MBBS Medicine pro vstup do roku 2021/22. Pro informace navštivte webovou stránku stipendií.

Zaměření na komunitní medicínu

 • Vzrušujícím prvkem našeho MBBS v medicíně je způsob, jakým uplatníte své klinické znalosti v našich místních komunitách. Budete se dívat na „větší obrázek“ tím, že se naučíte, jak zajistit dobré zdraví všem, nejen zdraví jednoho pacienta. Tyto cenné zkušenosti získané lokálně lze využít ve prospěch komunit po celém světě.

Naučte se vědu a „umění“ medicíny

 • Tady v Brunelu nevyučujeme vědu izolovaně, musíte vědět, proč se učíte. Dozvíte se vše o lékařské vědě – jak lékaři využívají aktuální vědecký výzkum k usnadnění rozhodování. Naučíte se také „umění“ medicíny – jak se medicína založená na důkazech aplikuje na každého pacienta, kterého uvidíte.

Připravte se na „světovou“ medicínu

 • Těm, kteří chtějí absolvovat USMLE nebo MCCEE , budeme poskytovat odborné poradenství, podporu a vedení.
 • Dozvíte se o výzvách 21. století, kterým čelíme, jejich dopadu na zdraví a o tom, jak to souvisí s praxí péče o pacienty. Objevíte význam prevence, veřejného zdraví, rehabilitace a dalších aspektů klinické medicíny v celosvětovém měřítku. Připravíme vás na výkon medicíny nejen ve Spojeném království a ve vaší domovské zemi, ale také na celosvětové úrovni.
 • Vyspělý „digitální“ svět – Prostřednictvím našeho inovativního učebního plánu zažijete řadu technologií, např umělá inteligence, robotika, virtuální realita a poskytování virtuálních konzultací.
 • Rozvojový svět – Naučíte se praktikovat medicínu tím, že budete zvažovat příznaky a symptomy pacienta bez mnoha aspektů moderní technologie. V některých případech bez elektřiny!

Primární lékařská kvalifikace

 • Britský lékařský titul je uznáván po celém světě. Budete absolvovat s primární lékařskou kvalifikací, která vám poskytne prozatímní registraci u GMC a licenci k praxi na pozicích Foundation Year 1 / Residency Year 1.

Staňte se součástí našeho mezinárodního společenství

 • Studenti z celého světa nazývají Brunela domovem, na co jsme nesmírně hrdí. Ve skutečnosti je na Brunelu zastoupeno 150 zemí světa, což vám dává příležitost žít a studovat jako součást rozmanité globální komunity.

Garantované ubytování studentů v našem kampusu v západním Londýně

 • V kampusu máme více než 4 500 moderních, pohodlných a bezpečných pokojů s řadou možností ubytování.

130580_Box-image-x700.jpg

„Jsme hrdí na naši lékařskou fakultu světové třídy v Brunelu, jejímž cílem je připravit vás na medicínu 21. století v řadě klinických a komunitních prostředí. Zejména začleníme znalosti a porozumění systémům integrované péče, v nichž je péče o fyzické i duševní zdraví stále více poskytována v komunitě, podporovaná pokroky v poskytování digitálních technologií. Budeme produkovat lékaře se znalostmi, dovednostmi, flexibilitou a zaměřením na pacienta, aby mohli praktikovat medicínu po celém světě."

Profesor Paul Hellewell

Proděkan a děkan, Vysoká škola zdravotnictví a přírodních věd

Místa

 • Uxbridge

  Brunel University London, Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

  Otázky