Keystone logo
Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Úvod

Jako jedna z předních škol zdravotnických a rehabilitačních věd v zemi kombinuje Sargent vynikající fakulty, náročné akademické osnovy a nejmodernější zařízení, které poskytují pečlivé vzdělání a příkladné klinické zkušenosti. Náš interdisciplinární přístup má všechny naše klinické programy pod jednou střechou; toto prostředí odráží budoucnost zdravotní péče a podporuje hluboké uznání za práci napříč profesemi.

Domov pro více než 1300 vysokoškolských a 450 postgraduálních studentů, Sargent nabízí uzavřené prostředí pro malé školy ve velké a rozmanité výzkumné univerzitě. Profesoři jsou podporující a přístupní a mají skutečné spojení se svými studenty. Sargentova fakulta zahrnuje některé z nejuznávanějších vůdců v oblasti zdraví a rehabilitace.

Posláním Boston University College of Health and Rehabilitation Sciences: Sargent College je rozvíjet, uchovávat, šířit a aplikovat znalosti ve zdravotnických a rehabilitačních vědách. BU Sargent College se snaží vytvořit prostředí, které podporuje kritické a inovativní myšlení, aby co nejlépe sloužilo potřebám společnosti v oblasti zdravotní péče.

Titul ze Sargent College připravuje studenty na nejrůznější odměňování a poptávanou kariéru. Příručka amerického úřadu pro statistiku práce o výhledu do zaměstnání hodnotí Sargentské kariéry mezi těmi, které mají nejvyšší potenciál růstu ze všech sledovaných povolání.

Oblast zdravotní péče je dynamická, různorodá a rychle roste - stejně jako příležitosti pro vyhledávané zdravotnické pracovníky.

V Sargentu budete mít výhodu studia na přední mezinárodní výzkumné instituci se špičkovými programy. Ve všech čtyřech odděleních připravujeme studenty tak, jak to dokáže jen málo jiných škol.

Program Sargent's Interprofessional Education (IPE) povzbuzuje studenty napříč katedrami, aby dále porozuměli různým zdravotnickým profesím a rozvíjeli dovednosti, které potřebují, aby vynikli při práci v týmech.

Místa

  • Boston

    Commonwealth Avenue,635, 02215, Boston

    Otázky