Keystone logo
Blue Cliff College

Blue Cliff College

Blue Cliff College

Úvod

Blue Cliff College se zavázala využívat své lidské a fyzické zdroje k poskytování služeb usnadňujících našim studentům osobní růst, profesionální rozvoj a pocit odpovědnosti.

Primárním účelem Blue Cliff College je pomoci studentům rozvíjet vysokou úroveň kompetencí, čehož je dosahováno prostřednictvím pronásledování, asimilace a šíření znalostí v akademických programech. Nejpřesvědčivějším účelem vysoké školy je připravit studenty na to, aby mohli v konkurenční společnosti zdatně fungovat v kariéře, kterou si zvolí, a vytvořit v nich povědomí o profesních a společenských odpovědnostech spolu s oceněním zásad etického chování.

Naše filozofie je inspirovat studenty, aby usilovali o dokonalost a dosáhli maximálního osobního potenciálu. Blue Cliff vybízí každého studenta, aby usiloval o to, aby byl nejlepší v akademickém, obchodním, sociálním, profesionálním a osobním úsilí. Bez ohledu na akademický zájem se snažíme poskytovat nejlepší možné vzdělání. Náš důraz na osnovy, nízký poměr student-učitel a praktické zkušenosti zajistí, že absolvent Blue Cliff byl pečlivě připraven.

Místa

  • Fayetteville

    North College Avenue,3448, 72703, Fayetteville

    Otázky