Keystone logo
© BIMM University
BCNH College of Nutrition & Health

BCNH College of Nutrition & Health

BCNH College of Nutrition & Health

Úvod

Společnost BCNH, která byla založena před více než 17 lety, je známá svou akademickou a klinickou dokonalostí a osvědčené učební osnovy od vysoce uznávaných lektorů a odborníků z oboru.

Flexibilní učení

Všechny kurzy BCNH jsou navrženy s ohledem na flexibilitu. Většina našich studentů dokončuje studium vedle pracovních nebo rodinných závazků, a proto používáme nejmodernější technologii, která pomáhá zajistit, aby naši studenti mohli studovat v době, která jim vyhovuje. Studenti se mohou rozhodnout navštěvovat kurzy osobně, připojit se k živým online nebo sledovat nahrávky ve svém vlastním čase.

Brooke Cagle / Unsplash

three people sitting in front of table laughing together

Akreditace

Vzhledem k tomu, že diplom v oboru výživy a BSc (Hons) v oblasti nutriční terapie jsou akreditováni NTEC, naši absolventi mohou požádat o rychlý vstup do profesního rejstříku, který vede Rada pro doplňkovou a přírodní zdravotní péči (CNHC), kterou podporuje oddělení zdraví.

Akademická excelence

V BCNH jsme vášniví poskytnout našim studentům nejdůkladnější školení, aby se stali vynikajícími nutričními praktiky.

Vyučujeme funkční medicínu založenou na důkazech, takže naši absolventi jsou lépe schopni zhodnotit publikované výzkumné práce. Budeme budovat své výzkumné dovednosti z prvního roku, počínaje tím, jak najít a číst výzkum a kulminovat v pozdějších letech se schopností kriticky zhodnotit studium.

Naši přednášející jsou odborníky ve svém oboru a vyučujete se o nejnovějším výzkumu a vývoji v oblasti nutriční terapie.

"Mechanismy" - všichni naši studenti a absolventi spojují BCNH s mechanismy!

V podstatě je to pochopení toho, proč nebo jak potravina nebo živina mohou být pro vašeho klienta prospěšné nebo škodlivé pochopením fyziologických procesů, které mohou ovlivnit v těle. Znalost vašich mechanismů je opravdu důležitá, aby byla brána vážně jak vašimi klienty, tak i dalšími odborníky z oblasti zdravotnictví.

Komplexní školení - naše kurzy poskytují komplexní pokrytí současného výzkumu výživové terapie a osnovy jsou každoročně aktualizovány (např. Nedávné doplňky zahrnují důkladné prozkoumání střevní mikroflóry a její vliv na zdraví a přínos / omezení genetického testování pro Nutriční terapii ).

Místa

  • London

    17-18, Barkat House, 116 -118 Finchley Road, Londo, NW3 5HT, London

Otázky