Keystone logo
BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

Úvod

70511_2Q6A1170.JPG

BAU International University, Batumi je nově zřízená pedagogická univerzita v Gruzii, kde trojnásobnou misi vzdělávání a výzkumu úspěšně plní vysoce školený akademický personál, nejnovější technologie, laboratoře a učebny. Americký model vzdělávacího programu splňuje mezinárodní standardy a je prováděn zahraničními i gruzínskými profesory pozvanými z různých vzdělávacích institucí. Univerzita se nachází ve stejné oblasti, kde se nachází nemocnice „Medina“. To nám umožňuje poskytovat nejlepší vzdělání pro studenty medicíny, protože klinické zkušenosti získají od prvního roku studia. BAU International University, Batumi je univerzitou v rámci BAU Global Network, která se skládá z 9 univerzit, 16 styčných kanceláří a 3 jazykových škol rozložených v 9 zemích na 4 kontinentech. To poskytuje našim studentům vynikající příležitost obohatit své znalosti a zkušenosti v předních lékařských a vzdělávacích zařízeních v celosvětovém měřítku.

70514_2Q6A0986.JPG

Proč BAU BATUMI ?

 1. BAU International University, Batumi je univerzita v rámci globální sítě BAU, která se skládá z vysokých škol na celém světě. Tak mají naši studenti jedinečnou příležitost rozšiřovat své znalosti a zkušenosti v celosvětovém měřítku.
 2. BAU International University, Batumi se nachází ve stejné oblasti, kde je nemocnice „Medina“. To nám umožní poskytovat nejlepší vzdělání pro studenty medicíny, protože klinické zkušenosti získají od prvního roku jejich vzdělávání.
 3. Americký model vzdělávacího programu odpovídá mezinárodním standardům, trvá šest let a je veden v anglickém jazyce. Během studia studenti rovněž absolvují kurz USMLE (americká lékařská licenční zkouška). Program je mezinárodně akreditován WFME.
 4. BAU International University, Batumi je jedinou univerzitou v Gruzii, která nabízí pitvu kadaverů v anatomii.
 5. Profesoři pozvaní z Bahcesehirské (Istanbulské) univerzity a přidružené klinice Medical Park, stejně jako z různých gruzínských univerzit, vedou učební proces na BAU International University v Batumi. Navíc univerzita pravidelně hostí slavné lékaře z Turecka, kteří jsou držiteli veřejných přednášek pro studenty.
 6. BAU International University, Batumi sám je moderní zařízení, které nabízí nejmodernější technologie, laboratoře a učebny.
 7. Studenti univerzity mají přístup k fyzické knihovně uvnitř budovy univerzity a také k jedné z nejbohatších elektronických knihoven na světě, Istanbulské knihovně Bahcesehir University.
 8. Univerzita se může pochlubit multikulturním prostředím, který umožňuje studentům setkat se s přáteli a budoucími spolupracovníky s různou kulturou, tradicemi a zázemím z různých částí světa.
 9. Univerzita se nachází v jednom z nejkrásnějších měst v Gruzii, Batumi, který je oblíbeným turistickým cílem na pobřeží Černého moře. Zatímco žijí a studují v Batumi, studenti mohou také těžit z bezpečného prostředí a cenově dostupných cen, které vytvářejí pro studenty atraktivnější prostředí.
70515_2Q6A0598.JPG

Mise a vize

Mise

Posláním LLC „BAU International University, Batumi“ je vzdělávací politika mezinárodních standardů, příprava vysoce kvalifikovaného personálu s vědeckou vizí a vybavena znalostmi inovativních technologií a liberálních hodnot, které budou konkurenceschopné na místním i mezinárodním trhu.

CÍLE UNIVERZITY NA MISE jsou:

 • poskytovat a rozvíjet programy vysokoškolského vzdělávání;
 • vzdělávat a školit vysoce kvalifikované lidské zdroje, aby byly konkurenceschopné na mezinárodním trhu práce;
 • podporovat integraci vzdělávací univerzity do mezinárodní vzdělávací a vědecké komunity;
 • rozvíjet a provádět společné vzdělávací programy a vědecko-výzkumné projekty s gruzínskými a mezinárodními univerzitami;
 • zajistit akademickou svobodu profesorů a lektorů;
 • vytvořit studentské prostředí na univerzitě pro vzdělávací a výzkumné činnosti.

HLAVNÍ CÍLE UNIVERZITY JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

 • neustálé zlepšování vzdělávacích programů a inovativní rozvoj vzdělávacího procesu;
 • zohlednění zájmů potenciálních zaměstnavatelů;
 • maximální podpora studentů, aby se stali profesionály;
 • pomoc při zavádění nových znalostí a vědeckého výzkumu;
 • rozvoj mezinárodní vědecké spolupráce;
 • podpora mobility studentů;
 • pomoc při vývoji a provádění mezinárodních vědecko-výzkumných projektů;
 • podpora profesorů v profesním rozvoji
70513_2Q6A1286.JPG

Vidění

Vzdělávací univerzita LLC „ BAU International University Batumi “ podporuje globální vizi, která je mimo politické a kulturní limity a respektuje důstojnost člověka, univerzální práva a svobodu, bez ohledu na pohlaví, rasu, barvu kůže, vyznání a náboženství.

Vypracování a plnění sjednocených vzdělávacích programů a vědecko-výzkumných projektů s gruzínskými a zahraničními univerzitami stimuluje integraci studentů a profesorů-učitelů do světové vzdělávací a vědecké sféry.

Cílem univerzity je poskytování vysoce kvalitního vzdělávání a rozvoje široké světové vize, která je základem míru, prosperity a štěstí člověka

Místa

 • Batumi

  14 Gen. A. Abashidze St, Batumi, 6010, Batumi

Otázky