Keystone logo
Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Úvod

Jsme tým složený z profesionálních a kompetentních zaměstnanců v sociální a zdravotní oblasti a pedagogické oblasti zapálených pro oblast dalšího vzdělávání. Naše znalosti a zkušenosti pokrývají širokou škálu oborů a poskytujeme profesionalitu a odbornost na vysoké úrovni.

Zaměřujeme se na potřeby vaší společnosti a vycházíme z vaší situace. To znamená, že dnes můžeme strukturovat přizpůsobené, flexibilní a speciální kurzy nebo konference pro jednotlivé pracoviště.

Náš tým kompetentních a zkušených pedagogů ví, co se pohybuje. Máme prst na tepu a můžeme čerpat z naší široké profesionální sítě. Abychom posílili příležitost jednotlivého účastníka k přenosu, využijeme naše výchozí místo v praxi a pracujeme například s výukou diferenciace, akčního učení, simulace a digitálního učení.

V oddělení dalšího vzdělávání se zaměřujeme na rozvoj na všech úrovních. Víme, že zaměstnanci neustále čelí novým výzvám a problémům. A víme, že vývoj vyžaduje spoustu jednotlivých zaměstnanců. Účastníme se různých sítí na komunální, regionální a národní úrovni a spolupráci považujeme za důležitou součást rozvoje vlastních kompetencí.

Místa

 • Fredericia

  6. Julivej,67, 7000, Fredericia

  • Kolding

   Tvedvej,7, 6000, Kolding

   Otázky