Keystone logo
Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Úvod

Existuje mnoho důvodů pro kariéru jako podiatrický lékař. Je to lékařská / chirurgická kariéra, která je náročná i obohacující. Stárnoucí populace a celosvětová epidemie cukrovky, která se šíří po Spojených státech, v budoucnu vzroste poptávka po vysoce kvalitních podiatrických lékařech.

Existuje mnoho důvodů, proč seriózně považovat Barry University School of Podiatric Medicine za místo studia. Nachází se na krásné jižní Floridě, náš program je akreditován Radou pro podiatrické lékařské vzdělávání. Komise akredituje naši univerzitu na Colleges of Southern Association of Colleges and Schools. Náš mezinárodní tým fakulty obsahuje světově uznávané odborníky v oblasti lékařského vzdělávání, sportovní medicíny a péče o rány s dvojitým a trojitým nastoupením.

Naši studenti jsou vyučováni v malých skupinách a mají příležitost využívat možnosti dvojího studia. Ve skutečnosti několik absolvovalo s MBA prostřednictvím naší obchodní školy Andreas. Pro naše studenty v rozmanité komunitě na jižní Floridě existuje mnoho možností dobrovolnictví a mnoho příležitostí k výzkumu na fakultě. Mnoho studentů je spoluautorem prací v recenzovaných časopisech. Yucatanský zmrzačený dětský projekt poskytuje našim studentům příležitost pomoci znevýhodněným komunitám v zahraničí.

Na Barry University School of Podiatric Medicine jsou naše klinické vzdělávací zkušenosti nepřekonatelné. Studenti rotují v osmi různých nemocnicích a klinikách po celé oblasti Miami. Učební osnovy prostupují nejnovější technologické inovace, od technologie zachycení přednášek a zkušeností s elektronickým učením v prvním roce až po sledování interakcí studentů a pacientů s nejmodernější technologií na klinikách.

Místa

  • Miami

    Northwest 115th Street,320, 33168, Miami

    Otázky