Keystone logo
백석 연구소

백석 연구소

백석 연구소

Úvod

Baek Seok-Won má kořeny v evangeliu Ježíše Krista a laskavém prohlášení, že „pravda vás osvobodí“. (Jan 8:32) Naše instituce se snaží kultivovat globální vůdce dovednostmi, moudrostí a osobností založenou na křesťanském světonázoru. 백석 연구소 má dvě univerzity, Baekseok Culture University a Baekseok University a Baekseok College of Art.

Nachází se v Cheonanu, prosperujícím a rostoucím městě asi 90 kilometrů jižně od Soulu. KTX (vysokorychlostní vlak) trvá 35 minut, autem nebo autobusem něco málo přes hodinu a metrem o něco více. Centrum města je asi 10 minut od kampusu a má obchodní domy, divadla, restaurace a další vybavení. Mimo město je klidná venkovská oblast s kopci, jezery a vinicemi. Do 30 až 40 minut autem od univerzity v Baekseoku jsou historická místa, muzea, sály nezávislosti, lidové vesnice a horké prameny.

Nachází se na úpatí nízké hory a je obklopen stromy, univerzita Baekseok nabízí dokonalou kombinaci současné akademické vyspělosti v nedotčeném prostředí. Neustále rostoucí kampus má nejen mnoho vynikajících programů, ale také nabízí mnoho vybavení, které dává studentům i fakultě to potěšení stát se univerzitou Baekseok.

Místa

  • Cheonan-si

    Cheonan-si, Jižní Korea

    Otázky