Keystone logo

Ho Chi Minh City University of Technology

A logo

Úvod

Ho Chi Minh City University of Technology - Vietnamská národní univerzita ( HCMUT - Bach Khoa ), založená v roce 1957, je ve Vietnamu státní a komplexní univerzitou.

Univerzita byla uznána jako přední centrum akademie, vědeckého výzkumu a transferu technologií ve Vietnamu.

Ho Chi Minh City University of Technology je první a jedinou univerzitou ve Vietnamu, která získala akreditaci od HCERES (Evropa) a AUN-QA (ASEAN) současně .

Pokud jde o akreditaci programů, HCMUT - Bach Khoa je první univerzitou ve Vietnamu, která dosáhla ABET (Akreditační rada pro certifikaci inženýrství a technologie, USA) ve dvou hlavních oborech: Počítačová věda a Počítačové inženýrství . Dosáhli jsme také AUN – QA (Quality Assurance in ASEAN University Network Certification) v 9 oborech: Telekomunikační inženýrství, Strojírenství, Chemické inženýrství, Stavebnictví, Výrobní inženýrství, Obchodní administrativa, Inženýrství průmyslových systémů, Inženýrství automatického řízení a Elektro-elektronické inženýrství.

OBLASTI STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) poskytuje studijní programy od vysokoškolského stupně až po magisterské stupně v různých oborech: Ropné inženýrství, Chemické inženýrství, Průmyslové řízení, Informační technologie, Mechanické a mechatronické inženýrství, Elektrotechnické a elektronické inženýrství, Inženýrství, technologie a řízení životního prostředí atd.

Pro zahraniční studenty nabízí Bach Khoa bakalářské a magisterské studijní programy, jejichž vyučovacím prostředkem je angličtina.

PŘIPOJENÍ VE SVĚTĚ

HCMUT - Bach Khoa spolupracuje s prestižními univerzitami ve světě, jako jsou University of Queensland (Austrálie), University of Adelaide (Austrálie), University of Technology Sydney (Austrálie), Macquarie University (Austrálie), Griffithova univerzita (Austrálie) , University of Illinois v Urbana Champaign (USA), Illinoisská univerzita v Springfieldu (USA), Katolická univerzita Ameriky (USA), Rutgersova univerzita (USA), Technologická univerzita Nagaoka (Japonsko), Kanazawa univerzita v Japonsku atd.

Studenti mají tedy příležitost přenést na naše partnerské univerzity bakalářské studium udělené partnerskými vysokými školami; stejně jako výměna za akademické nebo kulturní programy v maximálně dvou semestrech.

VÍTEJTE NA PALUBĚ V HCMUT - BACH KHOA!

Kontaktní údaje:
E-mail: [email protected]WhatsApp Číslo: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Hodnocení

Místa

  • Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Otázky