Keystone logo
Augusta University Doktor filozofie se zaměřením na orální biologii a maxilofaciální patologii
Augusta University

Doktor filozofie se zaměřením na orální biologii a maxilofaciální patologii

Augusta, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Program Orální biologie a maxilofaciální patologie se zaměřuje na biologické procesy, které přispívají k normálnímu vývoji orofaciálního komplexu a chorob v této oblasti. Tento interdisciplinární program se sídlem na Dental College v Gruzii zahrnuje různé biomedicínské vědecké speciality, včetně anatomie, molekulární a buněčné biologie, mikrobiologie, imunologie, farmakologie a patologie.

Členové fakulty jsou aktivní v několika národních a mezinárodních organizacích, včetně Mezinárodní asociace pro zubní výzkum, Americké asociace pro zubní výzkum, Americké asociace pro zubní vzdělávání, Americké asociace srdce, Americké akademie pro výzkum implantátů, Americká akademie Oral Medicine a International Academy of Oral Oncology, stejně jako National Institutes of Health, kde působí ve výborech a kontrolních skupinách. Několik členů fakulty působí také v redakčních radách nebo jako recenzenti významných vědeckých časopisů. Tato sdružení prokazují dokonalost, integritu a vedení naší fakulty. Tyto atributy také očekávají a prokazují naši studenti, což je patrné z vysoké úspěšnosti při zajišťování prezentací na národních setkáních a získávání národních cen souvisejících s jejich výzkumem.

Fakulta zapojuje studenty a inspiruje je k novým vědeckým objevům ke zlepšení klinické péče při zdůraznění potřeby celoživotního učení.

O Škole

Otázky