Keystone logo
Augusta University

Augusta University

Augusta University

Úvod

Rada vladařů definuje Augusta University jako gruzínskou zdravotní / vědní / lékařskou školu. A to jsme my. Pyšně. Jsme také dynamickou, komplexní výzkumnou univerzitou, která nabízí více než 150 oblastí studia na deseti vysokých školách prostřednictvím vysokoškolských, postgraduálních a profesionálních programů.

Díky umístění v celé Augustě a na satelitních kampusech v Aténách, Albany, Římě a Savannah má deset vysokých škol a škol univerzity v Gruzii skutečně celostátní dopad.

Augusta University je pro ty, kteří chtějí uspět. Je to pro lidi, kteří chtějí něco změnit, kteří chtějí zážitek, který jim dá nástroje k tomu, aby v životě zvítězili. Na prvním místě stojí příležitost, touží po interakci a vedení a chtějí jít svou vlastní cestou. Je to typ lidí, kteří chtějí pomoci ostatním se zájmem o rozvíjející se technologie a starověké filozofie a chtějí být vyzváni.

Jako vysokoškolák se můžete soustředit na to, co vás inspiruje. Pomáháme studentům najít jejich cestu a sladit jejich cíle tím, že je připravujeme na úspěch. Od prvního dne jsou studenti podporováni prostřednictvím obohaceného učení uvnitř i vně učebny. Ucelené vzdělání, které získáte, vás připraví na neomezenou příležitost.

Nabízíme více než 80 postgraduálních programů na 10 školách. Naše programy jsou navrženy tak, aby připravovaly další generaci vedoucích, a podporují objevování, dokonalost, interdisciplinární studium, inovace, komunikaci a spolupráci. Ať jste kdekoli na akademické cestě, naše komunita čeká na vaši známku.

Rekreační areál Augusta University Campus poskytuje studentům Augusta University , fakultám a zaměstnancům Augusta University možnost zúčastnit se fyzických a kulturních aktivit. Několik příležitostí v kampusu ponoří studenty do zkušeností z reálného života, které rozšíří nezbytné vůdčí schopnosti a schopnosti.

Místa

  • Augusta

    15th Street,1120, 30912, Augusta

    Otázky