Keystone logo
Alte University Program Doctor of Dentistry (anglicky).
Alte University

Program Doctor of Dentistry (anglicky).

Tbilisi, Gruzie

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 4 500 *

Na kampusu

* mezinárodní studenti

Úvod

International School of Medicine nabízí jednostupňový vzdělávací program zubního lékařství (anglicky).

Program si klade za cíl poskytnout studentům hluboké systémové znalosti a rozvíjet praktické dovednosti podle mezinárodních principů stomatologického vzdělávání, získat klinické a výzkumné dovednosti v oblasti zubního lékařství a připravit příslušné vzdělání pro další vzdělávání a rozvoj, aby se stali profesionály.

Proces učení spolu s teoretickou výukou je zaměřen na rozvoj praktických dovedností. Student provádí na fantomu prakticky všechny manipulace, které program poskytuje. Tento způsob výuky je bezpečný. Student má možnost na fantomu několikrát provést jakoukoliv manipulaci či zákrok a následně pacienta ošetřit pod dohledem profesora nebo lektora. Univerzita má zubní kliniku, která poskytuje více příležitostí pro praktickou práci.

Kromě toho univerzita spolupracuje s několika zubními klinikami vybavenými moderní stomatologickou technikou a vysoce kvalifikovanými zubními lékaři. Vzhledem k tomu, že zdraví dutiny ústní je nedílnou součástí celkového zdraví a onemocnění ústní dutiny souvisí se systémovými onemocněními, program zahrnuje školení o systémových onemocněních.

Univerzita spolupracuje s multidisciplinárními nemocnicemi na výuce studentů o systémových onemocněních v klinickém prostředí. Program je zaměřen na rozvoj výzkumných dovedností tak, aby absolventi mohli pracovat a pokračovat ve studiu v praktických i vědeckých oborech.

Nejlepší klinická zkušenost v zemi

Pozoruhodně, Alte University nabízí nejlepší klinické zkušenosti v zemi. Alte University je výhradním partnerem největšího poskytovatele zdravotní péče v Gruzii, Evex Group, který sdružuje až 100 nemocnic a klinik po celé zemi a dává našim studentům výjimečné příležitosti mít plné klinické zkušenosti během studia na Alte University. Jedna z největších nemocnic z Evex Group, Univerzitní nemocnice Ivane Bokeria, je přidruženou klinikou Alte University, což znamená, že naši studenti mají své klinické předměty denně v prostorách této nemocnice.

Služby: Pacientům je k dispozici více než 20 služeb a komplexní ambulantní péče na IV. Univerzitní nemocnice Bokeria: urgentní péče, neurochirurgie, kardiochirurgie, všeobecná chirurgie, cévní chirurgie, kardiologie, maxilofaciální chirurgie, transplantace jater a ledvin atd.

Akreditace a mezinárodní uznání

Mezinárodní lékařská škola a její programy jsou

Uznáno a schváleno

  • Světová federace pro lékařské vzdělávání (WFME)
  • Národní lékařská komise (NMC)
  • Světová zdravotnická organizace (WHO)
  • Vzdělávací komise pro zahraniční absolventy medicíny (ECFMG)
  • Rada pro vysokoškolské vzdělávání Turecka
  • Ministerstvo vysokého školství a vědeckého výzkumu Súdánu

Členové

  • Evropská asociace pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání (ENQA)
  • Asociace lékařského vzdělávání v Evropě (AMEE)

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Proč studovat na Alte University

O Škole

Otázky