Keystone logo
Albany State University

Albany State University

Albany State University

Úvod

Albany State University bude světovou univerzitní univerzitou a silným katalyzátorem hospodářského růstu a rozvoje Jihozápadní Georgie. Společnost ASU bude uznávána za své inovativní a kreativní poskytování excelentních vzdělávacích programů, rozsáhlé angažovanosti komunity a veřejných služeb a kreativního stipendia a aplikovaného výzkumu, které všechny obohacují životy rozmanitých volebních oborů, které univerzita poskytuje.

Albany State University , hrdý člen instituce univerzitního systému Gruzie, vyzdvihuje svou komunitu a region tím, že nabízí širokou škálu absolventů, bakalářských, přidružených a certifikovaných programů na svých hlavních areálech v Albany a také na strategicky umístěných pobočkách a on-line. Věnuje se špičkové úrovni ve výuce a učení. Univerzita připravuje studenty, aby byli efektivními přispěvateli do globálně rozmanité společnosti, kde znalosti a technologie vytvářejí příležitosti pro osobní a profesní úspěch. ASU respektuje a staví na historických kořenech svých institucionálních předchůdců se závazkem o přístup a silným dědictvím liberálního umění, které respektuje rozmanitost ve všech jejích formách a dává všem studentům základ, který potřebují k úspěchu. Prostřednictvím tvůrčích stipendií, výzkumu a veřejných služeb vytvářejí univerzitní fakulty, pracovníci, studenti a správci strategické aliance, a to jak navenek, tak i navenek, aby podporovaly rozvoj společenství a hospodářství, což vedlo ke zlepšení kvality života občanů jihozápadní Georgie a dalších oblastí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Albany

    College Drive,504, 31705, Albany

Otázky