Keystone logo
AdventHealth University

AdventHealth University

AdventHealth University

Úvod

AdventHealth University je instituce adventistů sedmého dne specializující se na vzdělávání ve zdravotnictví v prostředí podporujícím víru. Univerzita se orientuje na služby a řídí se hodnotami výchovy, excelence, duchovnosti a správcovství a snaží se rozvíjet vůdce, kteří budou zdravotnictví praktikovat jako ministerstvo.

AdventHealth University je lídrem ve vzdělávání ve zdravotnictví, transformuje vědu a praxi péče o všechny osoby a vyvíjí vlivné profesionály neobvyklého soucitu.

Univerzita AdventHealth má bohatou tradici spojenou s průkopnickými reformními hnutími v oblasti zdravotnictví (1866) a vzdělávání (1872) zahájenými církví adventistů sedmého dne. Církev nyní provozuje jednu z největších světových sítí zdravotnických a vzdělávacích zařízení na světě.

Systém zdravotní péče rozšiřuje Kristovu uzdravovací službu na pacienty ve 173 nemocnicích, 126 pečovatelských domech a 294 klinikách po celém světě. Univerzitní kampus se nachází hned vedle AdventHealth Orlando - jednoho z největších zdravotnických zařízení ve státě - a několik let provozuje nemocnici číslo 1 na Floridě (US News & World Report).

Vzdělávací systém rozšiřuje službu výuky Krista na studenty na 7 579 školách, které slouží více než 1,8 milionu studentů. AHU je jednou ze 114 vysokých škol a univerzit adventistů působících po celém světě. Tento vzdělávací systém představuje největší provozovaný jakoukoli protestantskou křesťanskou denominací.

Místa

  • Orlando

    Winyah Drive,671, 32803, Orlando

    Programy

    Otázky