Keystone logo
American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

Úvod

American College Of Veterinary Surgeons ( ACVS ) je odborná rada, která stanoví standardy pokročilé profesionality ve veterinární chirurgii. American College Of Veterinary Surgeons je Americká veterinární lékařská asociace (AVMA) uznaná veterinární speciální organizace ™ pro certifikaci veterinářů v chirurgii velkých zvířat a chirurgii malých zvířat. American College Of Veterinary Surgeons každé tři roky prochází komplexním hodnocením výboru Americké veterinární lékařské asociace (American Board of Veterinary Specialties - ABVS), aby bylo zajištěno dodržování požadovaných standardů pro náš proces certifikace.

Po certifikační zkoušce v roce 2020 zahrnuje The American College Of Veterinary Surgeons více než 2200 diplomatů. Přibližně 70 veterinářů získává každý rok své diplomatické údaje. Více než 65 procent vysokoškolských diplomatů pracuje v soukromých a speciálních praktikách, které přijímají případy doporučení od praktických lékařů. Zbytek primárně využívají akademické instituce a průmysl, kde učí, provádějí výzkum, praktikují fakultní nemocnice a vyvíjejí nové produkty a léčby, které zlepšují kvalitu veterinární péče a péče o lidské zdraví.

American College Of Veterinary Surgeons definuje standardy chirurgické excelence pro tuto profesi, podporuje pokroky ve veterinární chirurgii a poskytuje nejnovější vzdělávací programy pro chirurgii. Podporou nejvyšších standardů excelence ve veterinární chirurgii pomáhá vysoká škola veterinární profesi dosáhnout jejích cílů v poskytování vynikajících služeb veřejnosti a péče o zvířata.

Posláním American College Of Veterinary Surgeons je rozvíjet umění a vědu chirurgie a podporovat excelence v péči o zdraví zvířat prostřednictvím výzkumu, vzdělávání a služeb pro veřejnost.

Místa

  • Germantown

    Crystal Rock Drive,19785, 20874, Germantown

    Otázky