Keystone logo
© TBA
The American College of Norway

The American College of Norway

The American College of Norway

Úvod

Objevte vzrušující studijní dobrodružství v zahraničí na The American College of Norway ( ACN ), kde můžete zažít špičkové akademické pracovníky a ponořit se do místní kultury. ACN má 30 let zkušeností v pomoci studentům co nejlépe využít čas strávený studiem v zahraničí. ACN vítá různorodý studentský sbor, kde vedle Norů studují Američané a zahraniční studenti. Malý kampus, který každý rok přijímá pouze 50 studentů, zajišťuje úzkou komunitu, kde studenti budují trvalé vztahy s vrstevníky i učiteli. Ať už jde o semestr, celý akademický rok nebo velmi oblíbený letní program, ACN poskytuje jedinečnou příležitost pro studenty na několika akademických úrovních.

Učební plán, který vyučuje zkušená americká fakulta, je v souladu s požadavky amerického bakalářského studia a podporuje pohodlný akademický přechod. Životní/vzdělávací komunita ACN přesahuje třídy a podporuje společné učení mezi studenty. Toto inkluzivní prostředí je ideální pro ty, kteří hledají podpůrnou zkušenost se studiem v zahraničí. Z akademického hlediska nabízí ACN dynamický učební plán s kurzy vyučovanými hostujícími učiteli z předních amerických univerzit. Měnící se nabídka kurzů každý semestr poskytuje různé předměty, které splňují obecné požadavky na vzdělání nebo slouží jako volitelné předměty na univerzitách v USA. Norští studenti si často vybírají ACN , aby zažili rok amerického univerzitního vzdělání před dokončením studia v USA, což je umožněno partnerstvím ACN s americkými univerzitami.

Kromě akademických pracovníků je ACN hrdá na svou živou komunitu na akademické půdě s řadou aktivit, akcí a exkurzí. Od kulturních akcí až po cestovní kurzy jsou studenti ACN ponořeni do vzrušujícího a obohacujícího zážitku. ACN se nachází v půvabném pobřežním městečku Moss, pouhých 40 minut jízdy vlakem od Osla, a nabízí to nejlepší z obou světů – intimitu malého města se snadným přístupem do pulzujícího hlavního města. Moss poskytuje idylickou kulisu pro skutečně pohlcující studijní pobyt v zahraničí. Připojte se k nám na The American College of Norway , kde akademická dokonalost a kulturní průzkum vytvářejí vzpomínky, které vydrží na celý život. Přihlaste se nyní a vydejte se za dobrodružstvím!

Místa

  • Moss

    American College of Norway, Skoggata 2 , 1530, Moss

    Otázky