Keystone logo
Advantage Career Institute Výcvikový program zubního asistenta
Advantage Career Institute

Výcvikový program zubního asistenta

Eatontown, Spojené státy americké

4 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program Výcvik zubních asistentů na ACI Medical & Dental School dává studentům NJ znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se za pouhých čtyř měsíců stali zubním asistentem s radiologií. Naše škola, která má výhodnou polohu v Eatontownu ve státě New Jersey, poskytuje praktický výcvik s nejmodernějším zubním vybavením v naší místní laboratoři.

ACI Medical & Dental School nabízí našim studentům přidanou hodnotu, která nás odlišuje od ostatních programů. Mezi pokročilé funkce našeho tréninkového programu Dental Assistant patří:

Certifikace DANB. Studenti, kteří úspěšně absolvují náš výcvikový program Dental Assistant Training, získají certifikaci v oblasti radiačního zdraví a bezpečnosti prostřednictvím zkoušky Dental Assistant National Board Examination.

Licence na zubní radiologii. Náš program také zahrnuje licenci v radiologii prostřednictvím Agentury pro ochranu životního prostředí v New Jersey, která je nezbytná pro správu a vývoj rentgenových paprsků, což je klíčová odpovědnost zubních asistentů.

Pokud jsou splněny všechny kvalifikace, nabízíme zubní radiologii jako samostatný sekundární program.

Kariérní pomoc. Náš program kariérní pomoci (CAP) je požadovanou součástí zubního asistenta s radiologickým programem. Tento komplexní tréninkový program připravenosti na kariéru poskytuje studentům strategie, díky nimž je plánování kariéry úspěšné a pomáhá jim dosáhnout jejich cílů v oblasti zaměstnanosti po absolvování školy zubních asistentů.

Absolvování 180hodinové stáže v zubním zařízení je klíčovou součástí vzdělávání a přípravy na kariérní postup našeho studenta. Tato důležitá příležitost poskytuje našim studentům potřebné dovednosti a zkušenosti požadované v zubním oboru při vytváření životopisů. Díky naší stáži získají studenti praktické zkušenosti s každodenními povinnostmi zubního asistenta v prostředí skutečné zubní ordinace.

Zubní asistenti zvyšují efektivitu jakéhokoli týmu péče o zuby. Díky svým silným komunikačním a mezilidským dovednostem zubní asistenti zajišťují, aby se pacienti cítili pohodlně, zatímco kancelářské operace probíhají hladce. Zubní asistenti mají řadu důležitých každodenních povinností , včetně:

Pomoc zubaři při intraorálních stomatologických výkonech

Komunikace s pacienty

Zpracování a sterilizace dentálních nástrojů a vybavení, nastavení podnosů

Radiologické úkoly, jako je vystavení a zpracování rentgenových paprsků

Pomáháme řídit front office zubní ordinace

Aktualizace elektronických zdravotních záznamů pacientů (EHR)

Během typického dne zubního asistenta se bude důkladně rozumět terminologii a anatomii zubů, nouzovým postupům a klinickým postupům.

Studenti, kteří absolvují tento program, budou připraveni na širokou škálu kariéry na vyžádání, včetně:

Certified Dental Assistant (CDA)

Chirurgický zubní asistent

Registrovaný zubní asistent (RDA)

Certifikovaný registrovaný zubní asistent

Expanded Duty Dental Assistant (EDDA)

Zubní asistent s rozšířenou funkcí

Asistent pro orální chirurgii

Ortodontický asistent (Ortho Asst)

Ortodontický technik

O Škole

Otázky

Podobné kurzy