Keystone logo
Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Úvod

Jedna z nejlepších technických škol v NJ, Advantage Career Institute Medical & Dental School ve střední části New Jersey, nabízí různé programy v požadovaném lékařském a zubním průmyslu. Poskytujeme praktická školení v naší plně vybavené škole zubních lékařů a asistentů v New Jersey, kde nabízíme malé třídy s individuálními pracovišti pro všechny naše studenty.

Jsme jednou z nejlepších technických škol v NJ, centrálně umístěných pro vaše pohodlí. Poskytujeme všem našim studentům nejmodernější zařízení a zkušené profesionální instruktory. Cílem primárních vzdělávacích programů v naší lékařské škole a škole zubních asistentů v New Jersey je zajistit, aby studenti získali dovednosti zubního lékaře a lékařského asistenta, které potřebují, a prokázat kompetence v různých lékařských a zubních ordinačních postupech a laboratorních technikách, včetně Certifikace zubní radiologie, flebotomie a EKG.

Naše jedinečné akademické zkušenosti zahrnují postupy selektivního přijímání, vysoce kvalitní a náročné vzdělávací programy a komplexní program kariérního rozvoje, které jsou poskytovány v pečujícím a podpůrném prostředí.

Zavázali jsme se, že našim studentům přineseme nejlepší zkušenosti s tréninkem a kariérním rozvojem, a proto se nezastavíme jen při vzdělávání - všem našim absolventům nabízíme také pokračující kariérní pomoc prostřednictvím našeho programu kariérní pomoci.

Advantage Career Institute je akreditován Asociací středních států vysokých škol a škol a schválen státním ministerstvem školství v New Jersey a ministerstvem práce v New Jersey.

Místa

  • Eatontown

    Meridian Road,2, 07724, Eatontown

    Otázky