Keystone logo

7 Zdravotní péče Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmacie Farmaceutická Chemie 2024

Filtry

Filtry

  • Zdravotní péče
  • Farmacie
  • Farmacie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Zdravotní péče Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmacie Farmaceutická Chemie

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vyvíjejí nové léky a terapie? Pokud vás zajímá průsečík chemie, biologie a medicíny, pak by pro vás mohl být titul ve farmaceutické chemii jako stvořený.

Titul farmaceutické chemie nabízí rozmanitou škálu předmětů, které pokrývají vše od základních principů chemie a biologie až po pokročilá témata v objevování a vývoji léků. Některé kurzy, se kterými se můžete setkat, zahrnují organickou chemii, biochemii, farmakologii a systémy podávání léků.

Jako absolvent s titulem ve farmaceutické chemii můžete vykonávat různé odměňující kariéry v akademické sféře, průmyslu a státní správě. V roli lékařského chemika budete mít příležitost navrhnout a syntetizovat nové kandidáty na léky. Pokud vás více zajímá formulace léků, můžete se stát Formulation Scientist a zaměřit se na navrhování a vývoj formulací léků. Mezi další vzrušující profesní dráhy, které máte k dispozici, patří pozice farmakologa, analytika kontroly kvality nebo spolupracovníka pro klinický výzkum, z nichž každá vám umožní významně přispět do světa zdravotní péče a medicíny.

Začněte zkoumat programy farmaceutické chemie ještě dnes a vydejte se na cestu k působivé kariéře.