Drury University

Úvod

Společnost Drury byla založena v roce 1873 a dnes je směsí akademických a pragmatických studií vyučovaných v rámci kolaborativního a personalizovaného prostředí, které studentům poskytuje širší perspektivy při zvažování záležitostí kariéry, života, komunity, sebe sama a služeb. Tady půjdeš dál.

Drury University , malá soukromá univerzita se sídlem ve Springfieldu ve státě Missouri, nabízí studentům novou odvážnou akademickou zkušenost – takovou, která nabourává formu jednotlivých oborů a rigidních vzorců, které jsou nejčastěji spojovány s tradičním vzděláváním. Studenti získají směs životních a kariérních dokladů, což jim umožní věnovat se svým intelektuálním vášním a zároveň jim poskytne nástroje, které potřebují k tomu, aby byli technicky zdatní a připraveni na kariéru.

Prostřednictvím této záměrné kombinace studia v odborných a neprofesionálních oblastech se studenti naučí být flexibilní, inovativní a kreativní řešit problémy. Půjdou za hranice tradičního vzdělávání a myšlení tím, že spojí kariéru, povolání, život, komunitu, sebe a službu.

Poslání univerzity

Drury je nezávislá univerzita související s církví, založená na tradici svobodných umění a zavázaná k personalizovanému vzdělávání v komunitě učenců, kteří si cení umění vyučování a učení. Vzdělávání na Drury se snaží:

  • Pěstovat duchovní cítění a fantazijní schopnosti, stejně jako etický vhled a kritické myšlení;
  • Podporovat integraci teoretických a praktických znalostí; a
  • Osvobodit lidi, aby se zodpovědně podíleli na životě v globálním společenství a přispívali k němu.

Stipendia a financování, možnost 1

Vlastnosti kampusu

Místa

  • North Benton Avenue,900, 65802, Springfield

Otázky