Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Diplomovaný specialista Programy v Lékařské vědy 2023

4 Diplomovaný specialista Programy v Lékařské vědy 2023

overview

Přidružený stupeň je stupeň dva roky, které mohou překlenout mezeru mezi dvěma různými akademickými fázích nebo připravit studenty s dostatečným vzděláním nalézt práci entry-level ve svém oboru. To může být získán ve školách po celém světě.

Co je přidruženým titul v lékařské vědě? Tento program je jedním z počátku kroků pro ty, kteří chtějí provádět lékařský výzkum, aby pomohla zlepšit celkové zdraví člověka. Každý program se bude lišit, ale studenti se obvykle vyžadují přijmout řadu vědeckých tříd, jako je chemie, biologie, farmakologie, mikrobiologie a fyziologie. Často se také seznámí s třídami, které se vyvíjejí psaní a komunikační dovednosti, aby bylo možné efektivně publikovat výsledky výzkumu.

Přidruženým titul v oboru lékařské vědy je prospěšný v tom, že poskytuje základ pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu a získat doktorát nebo lékařský diplom.To také staví pevné základy ve vědě, což může vést k řadě různých profesí.

Náklady spojené s vydělávat lékařská věda titul se bude lišit od jedné instituce do druhé. Faktory zahrnují dobu trvání programu a umístění školy. Studenti jsou vedeni k kontaktovat každou školu, aby zjistili, co školné a poplatky budou na každé z nich.

Absolventi s pokročilým stupněm v lékařské vědě může pracovat jako zdravotní vědec v různých prostředích. Mnozí se rozhodnete pracovat ve výzkumu a vývoji, a zaměstnavatelé mohou zahrnovat univerzity, nemocnice, léky a farmaceutické výrobní podniky, a diagnostické a lékařské laboratoře. Ostatní práce tituly mohou obsahovat potraviny a zemědělské vědce, biofyzik, biochemik, epidemiolog, mikrobiolog a komunitní zdravotní pracovnice.

Začněte vědeckého vzdělávání hned.Použití rozsáhlou online databázi, hledat pod váš program a přímo kontaktovat přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

read_more

filters

  • Diplomovaný specialista
  • Zdravotní péče
  • Medicína
  • Lékařské vědy
fields_of_study
  • Zdravotní péče (4)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format