Keystone logo
Najděte si svůj veterinární titul

Najděte si svůj veterinární titul

Co chceš studovat?
Kde chceš studovat?

Populární veterinární programy

Veterinární věda se zabývá zdravím a pohodou zvířat a zahrnuje vše od preventivní péče až po složité chirurgické postupy a psychologické analýzy. Špičkové univerzity, lékařské fakulty, lékařské fakulty a další vzdělávací instituce po celém světě nabízejí studijní programy ve veterinární vědě, ať už na bakalářské, magisterské nebo doktorské úrovni, stejně jako individuální kurzy. Pokud se rozhodnete studovat veterinární vědu, kurzy budou zahrnovat mnoho stejných témat jako ty, na které se vztahuje lékařský titul, ale se zaměřením na zvířata namísto lidí.

Programy veterinární vědy mohou mít mnoho různých specializací, jako je welfare zvířat, veterinární chirurgie, výživa zvířat, parazitologie, reprodukční biologie, veterinární epidemiologie a veřejné zdraví, kritická péče nebo veterinární ošetřovatelství. K dispozici jsou možnosti denního i kombinovaného studia a také flexibilnější programy online a distančního vzdělávání.

Začněte hledání tím, že se podíváte na některé z nejpopulárnějších programů veterinární vědy uvedených níže. Další informace si můžete vyžádat přímo z přijímacího řízení na vysokou školu jednoduchým vyplněním online formuláře!