Keystone logo
Najděte svůj doktorát ve zdravotnictví

Najděte si svůj doktorát ve zdravotnictví

Co chceš studovat
Kde chceš studovat

Popular Health PhD

Doktorské programy ve zdravotnictví jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí věnovat výzkumné kariéře v lékařské oblasti. Doktorské programy obvykle zahrnují kombinaci akademických kurzů a výzkumu a v závislosti na programu také praktický výcvik. Cílem doktorandského studia je rozšířit znalosti v oblasti související se zdravím a studenti mají na konci studia vytvořit originální výzkum a prezentovat disertační práci, kterou poté posoudí komise odborníků.

Absolventi doktorského studia ve zdravotnictví mohou pokračovat ve své výzkumné kariéře v akademické sféře, vládě nebo průmyslu. PhD ve zdravotnictví lze získat v různých specializacích. Některé z nejpopulárnějších doktorských programů jsou v oblasti veřejného zdraví, ošetřovatelství, výživy a farmacie. Velmi žádané jsou také programy v klinické psychologii, potravinářství a alternativní medicíně.

Podívejte se na některé z níže uvedených nejlepších doktorských programů v oblasti zdraví, porovnejte osnovy, náklady a studijní místa, než si vyberete ten, který vás nejvíce osloví. Nezapomeňte, že můžete ušetřit čas a kontaktovat přijímací řízení na univerzitu pro více informací přímo vyplněním online formuláře.

Nejlepší doktorské zdravotní programy

Existuje široká škála doktorských programů v oborech souvisejících se zdravím, které nabízejí přední univerzity po celém světě. Některé z nejoblíbenějších doktorských programů, které si vybrali studenti zdravotnických profesí, zahrnují PhD v medicíně, PhD v ošetřovatelství, PhD ve veřejném zdraví, PhD ve výživě a klinický doktorát. Porovnejte studijní programy, ušetřete čas a kontaktujte přímo univerzity!

Nejlepší země pro doktorandské studium zdraví

Výběr země pro zápis do doktorského programu může být obtížný úkol, zejména pro studenty, kteří chtějí vycestovat do zahraničí na doktorské studium. Chcete-li získat přehled o různých možnostech po celém světě, podívejte se na některé z nejoblíbenějších studijních destinací pro získání doktorátu v oboru zdraví, které jsou uvedeny níže.

Nejlepší města pro doktorát zdraví

Chcete-li najít nejlepší místo pro doktorandské studium, podívejte se rychle na některá z níže uvedených měst, která jsou považována za nejlepší místa pro zápis do doktorských programů souvisejících se zdravím. Porovnejte různá studijní místa, podívejte se na tamní doktorandské programy a pro více informací kontaktujte přímo univerzitní přijímací řízení!