Keystone logo
Najděte svůj doktorát ve zdravotnictví

Najděte si doktorské studium zdravotnictví

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

Doktorské programy v oblasti zdraví jsou navrženy tak, aby vytvářely zdravotnické pracovníky na vysoké úrovni prostřednictvím integrace důkladných znalostí konkrétního oboru souvisejícího se zdravím, zdravého porozumění teoretickým disciplínám a zvládnutí pokročilých výzkumných metod. PhD ve zdravotnických programech obvykle zahrnuje jak kurzy, tak doktorskou disertační práci, a vyžaduje minimálně čtyři roky k dokončení.

Nejlepší PhD zdravotní programy

Existuje široká škála doktorských programů v oborech souvisejících se zdravím nabízených předními univerzitami po celém světě. Některé z nejoblíbenějších doktorských programů vybraných studenty ve zdravotnických profesích zahrnují PhD v medicíně, PhD v ošetřovatelství, PhD ve veřejném zdraví, PhD ve výživě a klinickém doktorátu. Porovnejte studijní programy, ušetřete čas a kontaktujte přímo univerzity!

Nejlepší PhD zdravotnické země

Výběr země pro zápis do doktorského programu může být obtížný úkol, zejména pro studenty, kteří chtějí jít do zahraničí za doktorským studiem. Chcete-li získat přehled o různých možnostech po celém světě, podívejte se na některé z nejpopulárnějších studijních destinací pro získání PhD v oboru zdraví, které jsou uvedeny níže.

Nejlepší města pro doktorát zdraví

Chcete-li najít nejlepší místo pro doktorandské studium, podívejte se rychle na některá z níže uvedených měst, která jsou považována za nejlepší místa pro zápis do doktorských programů souvisejících se zdravím. Porovnejte různá studijní místa, podívejte se na tamní doktorandské programy a pro více informací kontaktujte přímo univerzitní přijímací řízení!

Nově přidané programy