Keystone logo
Najděte svůj titul Farmacy

Najděte si svůj lékárna titul

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

Jako student programu Bachelor of Pharmacy se dozvíte, jak léky ovlivňují lidské tělo a jak se vyvíjejí různé typy léků. Bakalářské programy farmacie se zaměřují na chemické, farmaceutické a fyzikální vlastnosti léčiv a jejich aplikaci v praxi. Programy často také zahrnují klinické farmacie a nabízejí příležitosti k stážím.

Nejlepší lékárenské země

Absolventi s titulem farmacie jsou velmi vyhledávaní po celém světě. Ať už si chcete vybudovat svou kariéru jako komunitní nebo nemocniční lékárník, průmyslový lékárník, nebo farmaceutický technik, existuje mnoho studijních programů, ze kterých si můžete vybrat. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších studijních destinací pro studenty farmacie uvedených níže!

Top města lékáren

Lékárníci jsou odborníci na výrobu a používání léků a optimalizují užívání léků ve prospěch pacientů. Pokud je vaším snem studovat lékárnu, začněte tím, že se podíváte na některá z nejoblíbenějších studijních míst, kde se můžete stát zdravotnickým pracovníkem. Neváhejte požádat o další informace od škol přímo vyplněním online formuláře!

Nově přidané programy