Keystone logo
Najděte svůj titul Farmacy

Najděte svůj titul Farmacy

Co studovat
Kde studovat

Najděte si svůj online titul v oboru právo Populární lékárnické programy

Farmacie propojuje zdraví a chemické vědy za účelem certifikace účinného a bezpečného používání farmaceutických léků. Lékárníci hrají ústřední roli v bezpečnosti pacientů a optimalizaci veřejného zdraví a spolupracují s dalšími obory při vytváření a vývoji léků. Univerzity po celém světě nabízejí bakalářské, magisterské a doktorské programy ve farmacii a také individuální kurzy.

Profesionálové v lékárně vyžadují pro svou kariéru pevný základ strukturovaného a intenzivního vzdělání. Studijní programy farmacie jsou koncipovány tak, aby studentům poskytly porozumění farmaceutické vědě v kontextu farmaceutické praxe. Absolventi se mohou stát farmaceuty nebo farmaceutickými techniky a pracovat v komunitních lékárnách, nemocnicích, klinikách nebo ve farmaceutickém průmyslu.

Programy farmacie mohou mít různé specializace, jako je klinická farmacie, farmacie, farmaceutická chemie, farmaceutický podnik, objev léků nebo farmaceutická technologie. Můžete se rozhodnout zapsat se do programu na plný nebo částečný úvazek a studovat na akademické půdě nebo přes internet prostřednictvím online studia nebo dálkového studia.

Chcete-li najít studijní program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, podívejte se na některé z nejoblíbenějších lékárenských programů uvedených níže. Ušetřete čas a kontaktujte přímo univerzitní přijímačky pro více informací vyplněním online formuláře!