Keystone logo
Najděte svůj titul MD

Najděte si studium medicíny

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

MD, nebo doktor medicíny, je nejvyšší akademický titul pro chirurgy a lékaře. Může to být profesionální doktorát, jako v případě USA a Kanady, nebo výzkumný titul, jako v zemích sledujících britskou tradici. Absolvování studijního programu, aby se stal lékařem, obvykle zahrnuje absolvování lékařské fakulty, stejně jako pobyt.

Nejlepší programy MD

Programy MD mohou mít různé specializace, jako je obecná praxe, chirurgická medicína, gynekologie, ortopedie, radiologie a mnoho dalších. Programy MD obvykle vyžadují čtyři až šest let studia a klinického výcviku. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších programů MD po celém světě uvedených níže, ušetřete čas a kontaktujte univerzity přímo

Nejlepší země MD

Potřeba lékařů je všude na světě vysoká a můžete si vybrat mezi univerzitami v řadě zemí pro získání titulu MD. Podívejte se na některá z nejlepších míst, kde se můžete stát lékařem, porovnat strukturu programu a nabízené specializace, a kontaktujte přímo přijímací kanceláře pro více informací.

Nejlepší města MD

Nejlepší univerzity v níže uvedených městech nabízejí budoucím lékařům lékařskou přípravu na vysoké úrovni, výzkumné příležitosti na předních světových ústavech a cenné klinické zkušenosti v nemocnicích. Kliknutím na níže uvedené odkazy se dozvíte více o možnostech získání titulu MD v jednom z těchto nejoblíbenějších studijních míst pro zdravotníky.

Nově přidané programy