Keystone logo
Najděte si magisterský titul ve zdravotnictví

Najděte svůj magisterský titul ve zdravotnictví

Co studovat
Kde studovat

Populární Mistr zdraví

Magisterské tituly ve zdravotnictví jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí pokročit ve své kariéře v oblasti zdravotnictví, ať už v nemocnicích, na klinikách, v neziskových organizacích nebo jiných zdravotnických organizacích.

Prostřednictvím hloubkového studia v určité disciplíně související se zdravím připravují magisterské programy v oblasti zdraví také studenty na výzkumnou kariéru, ať už v průmyslu nebo na univerzitní úrovni. Je běžné, že praktická zkušenost ve zdravotnickém zařízení nebo laboratoři je povinná pro magisterské programy ve zdravotnictví. Studijní programy jsou poskytovány v prezenční, kombinované, online nebo distanční formě studia.

Magisterské programy ve zdravotnictví nabízejí řadu specializací, jako je medicína, výživa, management zdravotní péče, psychiatrie, ošetřovatelství, veterinární lékařství nebo fyzioterapie. Mezi další oblíbené specializace patří biomedicínské inženýrství, lékařská laboratorní studia, radiologie a alternativní medicína.

Rozmanitost magisterských programů v oblasti zdraví může být ohromující – ale nenechte se tím zastavit! Chcete-li najít studijní program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, začněte tím, že se podíváte na seznam některých nejoblíbenějších magisterských programů v oblasti zdraví, které nabízejí přední univerzity po celém světě.

Nejlepší magisterské zdravotní programy

Master in Health Studies lze rozdělit do tří hlavních oborů: přímá zdravotní péče, výzkum a management. Nejoblíbenější magisterské programy v přímé zdravotní péči jsou lékařství, ošetřovatelství a zubní lékařství. Velmi žádané jsou také magisterské programy v oboru farmacie, zaměřené na vývoj nových léků a léčebných postupů. A konečně, oblíbené programy v managementu zdravotnictví kombinují lékařské znalosti s podnikáním.

Nejlepší země v oblasti zdraví

Široká škála programů Master in Health je k dispozici na špičkových univerzitách, vysokých školách, obchodních školách a dalších vzdělávacích institucích po celém světě. Začněte hledat program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, tím, že se podíváte na některé z nejoblíbenějších studijních destinací pro získání magisterského titulu v oboru souvisejícím se zdravím.

Nejlepší hlavní města zdraví

Pro svou studijní destinaci si můžete vybrat z velkého počtu měst, kde programy Master in Health nabízejí některé z nejlepších univerzit a vysokých škol. Zúžte hledání magisterského studia v oboru souvisejícím se zdravím procházením studijních možností v níže uvedených městech, která jsou mezi studenty zdravotnictví považována za obzvláště oblíbená.

Nově přidané programy