Keystone logo
Najděte si magisterský titul ve zdravotnictví

Najděte si magisterské studium zdravotnictví

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

Získání magisterského titulu ve zdravotnictví vás kvalifikuje jako odborník ve zvoleném studijním oboru. Master in Health programy vám poskytnou šíři znalostí ve specializované oblasti zdravotní péče, stejně jako s výzkumnými dovednostmi a odbornými znalostmi specifickými pro předmět, které jsou nezbytné pro budování kariéry v oblasti zdraví.

Nejlepší magisterské zdravotní programy

Magistr ve zdravotnických studiích lze rozdělit do tří hlavních oborů: přímá zdravotní péče, výzkum a management. Nejoblíbenější magisterské programy v přímé zdravotní péči jsou medicína, ošetřovatelství a stomatologie. Magisterské programy ve farmacie, zaměřené na vývoj nových léků a léčby, jsou také velmi žádané. A konečně, populární programy v řízení zdravotní péče kombinují lékařské znalosti s obchodem.

Nejlepší Master Health Země

Široká škála programů Master in Health je k dispozici na špičkových univerzitách, vysokých školách, obchodních školách a dalších vzdělávacích institucích po celém světě. Začněte hledat program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům tím, že se podíváte na některé z nejoblíbenějších studijních destinací pro získání magisterského titulu v oblasti zdraví.

Nejlepší hlavní města zdraví

Pro svou studijní destinaci si můžete vybrat z velkého počtu měst, kde programy Master in Health nabízejí některé z nejlepších univerzit a vysokých škol. Zúžte hledání magisterského studia v oboru souvisejícím se zdravím procházením studijních možností v níže uvedených městech, která jsou mezi studenty zdravotnictví považována za obzvláště oblíbená.

Nově přidané programy