Keystone logo
Najděte si titul ze zubního lékařství

Najděte svůj titul ze zubního lékařství

Co studovat
Kde studovat

Populární programy zubního lékařství

Stomatologie je obor medicíny, který se zaměřuje na diagnostiku, studium, léčbu a prevenci různých onemocnění a poruch dutiny ústní. Zubaři jsou velmi žádaní zdravotníci, kteří mohou mít obohacující kariéru v soukromých ordinacích a nemocnicích.

Špičkové univerzity, lékařské fakulty a další vzdělávací instituce nabízejí studijní programy zubního lékařství na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni i formou individuálních kurzů. Programy zubního lékařství zahrnují studium tradičních klinických předmětů s praktickým školením podle moderních metod výuky. Pro zubní lékaře je také typické, že po získání počátečního titulu absolvují další školení, aby se specializovali.

K dispozici je řada specializací, jako je ortodoncie, endodoncie, zubní lékařství, orální implantologie, dětská stomatologie, veterinární stomatologie, stomatologická technika a stomatochirurgie. Můžete si vybrat mezi různými způsoby studia pro získání titulu v oboru stomatologie a zapsat se do prezenčního nebo kombinovaného programu. Kromě tradičních programů na akademické půdě nabízejí univerzity také možnosti online studia, které jsou ideální pro studenty, kteří potřebují větší flexibilitu ve studiu.

Začněte hledat tím, že se podíváte na některé z nejpopulárnějších programů ve stomatologii uvedené níže a kontaktujte univerzity přímo prostřednictvím online formuláře!