Keystone logo
Tchaj-wan

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Tchaj-wan 2024

Počet institucí: 82
  • 135號, Tchaj-wan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Taipei, Tchaj-wan

  Shih Hsin University nabízí ve své denní škole a noční škole širokou škálu vysokoškolských a absolventských studijních programů. Aby byla splněna poptávka dospělých, kteří touží obohatit své znalosti nebo pokračovat ve vzdělávání, univerzita poskytuje několik programů dalšího vzdělávání, které vedou k bakalářským, magisterským a doktorským titulům. Univerzita navíc nabízí také speciální bakalářský program pro absolventy tříletých odborných vysokých škol.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Kaohsiung Medical University (původně známá jako Kaohsiung Medical College) byla formálně založena v roce 1954. Kromě toho, že byla první soukromou lékařskou univerzitou na univerzitě, stala se také důležitou kolébkou pro vysoce kvalifikované lékaře a specialisty související se zdravotnictvím. Kaohsiung Medical University byla v počátcích centrem lékařské péče i studia místní tropické medicíny. Vysoké školy zrušily svoji misi na výzkum tropických chorob poté, co Světová zdravotnická organizace oznámila, že již není endemickou oblastí tropických chorob, a obrátila svou plnou pozornost na neustále se vyvíjející oblasti základní lékařské vědy a klinického lékařského výzkumu. Univerzita také nadále posilovala své lékařské služby. Kaohsiung Medical University proto položila pevný základ jako přední lékařská instituce na jihu. Poté, co se v létě 1999 Kaohsiung Medical College stala univerzitou, využila této příležitosti, aby se pohybovala rychleji a dále a dosáhla nejvyšších standardů ve výuce, výzkumu a službách. Společnou vizí každého na Kaohsiung Medical University je udělat z univerzity moderní, perspektivní instituci usilující o excelenci jak akademiků, tak lékařské péče. Kaohsiung Medical University má všechny přednosti dobře zavedené univerzity. Existuje široká škála lékařských kurzů a zařízení pro základní i klinický výzkum je dostačující a kvalitní. Univerzita se nachází v centru města Kao -siung, druhého největšího města, které má všechny atrakce a vzrušení z městského života.

  • Taipei, Tchaj-wan

  1. června 1960 ji založili dva lékaři, Hu Shuiwang a Xu Qiantian, a nadšení pedagogové z oblasti medicíny. Počínaje třemi plechovými chatrčemi, od knih a skleněných trubic po velké pozemky a domy, všechny darovaly soukromé osoby. Po půlstoletí v modrém prošla Pekingská lékařská univerzita 17. radou, 8 předsedů a 10 ředitelů. Jsou průkopníky mimořádných úspěchů Pekingské lékařské univerzity. Věřím v dědictví současného předsedy Zhang Wenchanga a ředitele Lin Jianhuanga. Dále povede naši školu do mezinárodního světa!

  • Taipei, Tchaj-wan

  Qinyi byla založena v šedesátých letech minulého století jako národní univerzita vědy a technologie, která se liší od ostatních škol. Původně to byla soukromá škola a poté byla v roce 1981 darována zemi a reorganizována na národní univerzitu. Zakladatelé generál Zhang Ming a paní Wang Guoxiu praktikovali koncept „vzdělávání není nic jiného než příklad“ s nezištným duchem vzít ho ze společnosti a vrátit ho do společnosti. V roce 1981 prezident Lee Teng-hui potvrdil jejich přínos pro společnost chválou „Gong Hong Hua Yu“. Oba zakladatelé obdrželi prezidentovu pochvalu v letech 1994 a 1999. Historie vývoje školy je rozdělena do čtyř hlavních fází: soukromé vysoké školy (60,08 ~ 81,06), národní vysoké školy (81,07 ~ 88,07), National Institute of Technology (88,08 ~ 96,01) a National Chin-Yi University of Technology (96,02 k dnešnímu dni) .

  • Taipei, Tchaj-wan

  Naše škola se věnuje školení našich absolventů, aby dosáhli bohaté kultivace: realizace, inovace, komplexnost a harmonizace, známé také jako naše měřítka. Proto se čtyřmi kultivacemi musí studenti získat IEEE, osvědčení o informacích, angličtině, odbornosti a etice, aby mohli absolvovat. • Realizace: Tento benchmark odráží pracovní přístup techniků. Předpokládá se, že naši studenti jsou schopni zvládnout praktické operace a zároveň zlepšit své schopnosti. • Inovace: Tento benchmark specifikuje schopnost našeho absolventa sledovat a aktualizovat informace ve svých profesních oborech. • Komplexnost: Tento benchmark předpokládá, že naši studenti budou schopni komunikovat v globální vesnici v mezinárodním jazyce. • Harmonizace: Toto měřítko inspiruje všechny studenty, aby věnovali pozornost tradičnímu morálnímu a etickému učení. Doufá se také, že aplikace technologií a morálka mohou být harmonicky kombinovány.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Žádné cihlové zdi omezující váš horizont! Žádné ploty, které by zužovaly jakékoli možnosti! Všechny budovy v areálu jsou obklopeny rozmanitostí stromů a rostlin, jako jsou topoly, královské poinciany, orchideje, ceiby, zlaté sprchy, gardénie, dennice, listnaté borovice a plačící vrby.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Pěstovat talenty s jedinečným duchem NUTN, životní gramotností a profesionální zaměstnatelností. Vlastnosti a budoucí rozvoj Založit NUTN jako značku pro pěstování talentů a dobře hrát roli univerzity v modernizované společnosti. Posílit spolupráci s místní vládou a průmyslem představením univerzity, která prokazuje svou bohatou lokalitu a mezinárodní angažovanost. Oživit učební prostředí prostřednictvím skrytých učebních osnov na akademické půdě, jako je například Fórum velkého mistra a inovativní a Think-Out-of-Box praktiky. Podporovat personální inovace a administrativní účinnost za účelem zlepšení kvality výuky a služeb, zachování akademické svobody, spravedlnosti a práv studentů na vzdělávání. Posílit propojení s absolventy a společenskými zdroji k dosažení vzdělávacího cíle univerzity. Stát se vytříbenou ukázkovou univerzitou s hlubokými místními a regionálními charakteristikami a dobře propojenou s mezinárodním společenstvím.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Univerzita Chung Hwa byla založena v roce 1990. Podle pečlivého plánování představenstva a školních dozorců má škola následující úspěchy a vlastnosti: Tři střední školy zaměřené na zaměstnanost Podle nejnovějších průzkumů ministerstva školství 104 Manpower Bank a 1111 Manpower Bank, absolventi Univerzity Chung Hwa mají tři nejvyšší výkony „vysoká míra zaměstnanosti, vysoký plat a vysoká spokojenost firem“. Mezi nimi je míra zaměstnanosti studentů naší školy první na komplexní univerzitě s vynikajícími dotacemi na výuku ministerstva školství. Podle 104 statistik Human Bank je průměrný plat více než poloviny absolventů vyšší než průměrný plat absolventů národních soukromých univerzit a je zařazen na 5 po sobě jdoucích let. 1111 Human Banking Corporation je nejspokojenější s top 10 soukromé vysoké školy. Jediná soukromá univerzita v oblasti Zhumiao, která získala mezinárodní dvojitou certifikaci AACSB a IEET Univerzita Chung Hwa, je jedinou soukromou univerzitou v oblasti Zhuzhumiao, která byla akreditována Americkou asociací pro podporu mezinárodních obchodních škol (AACSB) a Čínskou společností inženýrského vzdělávání (IEET). Stupně a kredity získané studenty lze použít po celém světě. School of Management se nejen řadí mezi 5% nejlepších škol pro řízení obchodu na světě, ale také se řadí mezi top 450 univerzit v Asii v hodnocení QS 2020 britskou společností pro výzkum vysokého školství a řadí se na 11. místo mezi komplexními soukromými univerzity na Tchaj -wanu.

  • Taipei, Tchaj-wan

  National Chiayi University vznikla v únoru 2000 sloučením dvou stávajících vysokých škol v Chiayi, tj. National Chiayi Institute of Technology (NCIT) a National Chiayi Teachers College (NCTC). Univerzita má nyní sedm vysokých škol (College of Teachers College, College of Humanities and Arts, College of Management, College of Agriculture, College of Science and Engineering, College of Life Sciences, and College of Veterinary Medicine), které zahrnují 39 vysokoškolských programů (40 oddělení ), 12 bakalářských programů v oboru (1 program, 39 magisterských programů (42 tříd), 14 magisterských programů v provozu a 7 doktorských programů (1 program) v 107 semestrálním roce. NCYU je jednou z nejstarších a největších univerzit v jižní části Tchaj -wanu.

  • Taipei, Tchaj-wan

  National Taiwan Ocean University (NTOU) byla založena v roce 1953 jako Provincial Taiwan Maritime Technology College. O jedenáct let později, v roce 1964, jsme se stali námořní vysokou školou, která nabízela bakalářské a magisterské tituly v různých námořních oborech. Během tohoto období byla vysoká škola podporována tchajwanskou provinční vládou Čínské republiky. V roce 1979 jsme se stali národní institucí a byli jsme přejmenováni na National Taiwan College of Marine Science and Technology. O deset let později, v roce 1989, se z koleje stala plnohodnotná univerzita. V současné době má NTOU sedm vysokých škol - námořní vědu a management, biologické vědy, oceánské vědy a zdroje, strojírenství, elektrotechniku a informatiku, oceánské právo a politiku, stejně jako humanitní a sociální vědy. Tyto vysoké školy ubytují celkem 22 vysokoškolských oddělení, 12 absolventských ústavů, 28 magisterských programů a 20 doktorských programů. Univerzita prošla velkým růstem a změnami a nyní je uznávána jako jedno z nejdůležitějších národních center vysokého učení a stipendia, zejména v mořských vědách, námořních studiích a rybolovu. V reakci na měnící se potřeby společnosti a rozšiřující se zájmy našich studentů se rozvíjíme v komplexní univerzitu s jedinečným námořním zaměřením. Naším cílem je být mezinárodně známou institucí vyššího vzdělávání. Za tímto účelem se naše sociální vědy a programy svobodných umění rozvíjejí jako hlavní součást vzdělávání na NTOU. Univerzita se rychle pohybuje směrem k poskytování pozitivního vzdělávacího prostředí a kultury pro intelektuální a osobní růst, přičemž oceánské zájmy jsou naší jedinečnou charakteristikou.

  • Taipei, Tchaj-wan

  TransWorld University (TWU) se nachází v krásném okrese Yunlin na západě centrálního Tchaj-wanu. Nachází se poblíž jezera Sun Moon Lake a hory Alishan, dvou oblíbených destinací na Tchaj -wanu. TransWorld University je „Važte si poctivosti, praktikujte integritu“ a je postaveno na čtyřech pilířích Upřímnosti, Pragmatismu, Kreativity a LOHAS. Univerzita byla oficiálně založena v roce 1992 jako Transworld Junior College of Commerce, obchodní vysoká škola založená na obchodu. V roce 2000 byl oficiálně upgradován na čtyřletý institut a změnil název na Transworld Institute of Technology. 1. srpna 2010 je Transworld Institute of Technology schválen ministerstvem školství jako TransWorld University . V roce 2011 je TransWorld University oceněna 60 miliony NT $ v „Teaching Excellence Awards“ od tchajwanského ministerstva školství (MOE). V roce 2013 je TransWorld University uděleno 45 milionů NT $ od MOE podruhé za sebou. TWU se ve své krátké historii rychle rozrostla z celkem 750 studentů a 7 akademických kateder během prvního semestru na asi 6 000 studentů a 14 kateder a 5 absolventských ústavů dnes.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Kao Yuan University , dříve známá jako Private Kao Yuan Junior College of Technology (založená v roce 1986), je první akademií generace E, která se nachází ve vědeckém parku Kaohsiung na Tchaj-wanu. Oficiálně schválená ministerstvem školství (dále jen MOE), Kao Yuan Junior College of Technology začala přijímat studenty v roce 1989 a profesor Liaw, Feng-Jeng byl jejím prvním prezidentem. Existuje také osm vysokých škol, včetně provozu a řízení; Chemické a biochemické inženýrství; Stavební inženýrství; Architektura; Informační technologie a aplikace; Elektronické inženýrství; Elektrotechnika; Strojní a automatizační technika. Existuje také patnáct oddělení, včetně elektronického inženýrství; Elektrotechnika; Strojní a automatizační technika; Elektrooptická věda a inženýrství; Stavební inženýrství; Chemické a biochemické inženýrství; Architektura; Obchodní administrativa; Mezinárodní obchod; Marketing a distribuční management; Správa informací; Informační komunikace; Informační technologie a aplikace; Aplikované cizí jazyky; Zeleň Věda a technologie. Nabízí se pět diplomových programů, a to: RC Fastener Industrial Technology (Graduate School); Oddělení vědy a kosmetiky vonné kosmetiky; Diplomový program Zelené prostředí TRC; Kulturní průmysl a digitální integrovaný diplomový program, Management cestovního ruchu a volného času, Katedra strojního a automatizačního inženýrství-Divize pokročilých vozidel (přejmenování) a Katedra architektury-Divize interiérového designu (přejmenování) schválené MOE.

  • Taipei, Tchaj-wan

  Spolupráce bratrství učitel-student je jako rodina Pouze teplý a nádherný kampus a etika učitelů a studentů se sourozenci může vychovávat nové lidi se zdravým tělem a myslí, morálkou a inteligencí. Mladí lidé, kteří vyrostli v Xiupingu, jsou na Zemi otevření, optimističtí a podnikaví lidé. Nejspecializovanější technologie s lidským srdcem v mysli Lidstvo znamená respekt a lásku k lidské kultuře a civilizaci. Všechny ty nejšpecializovanější průmyslové technologie by měly mít tento druh humanistické konotace a lidstvo má novou naději. Talenty pěstované společností Xiuping nejsou jen elity v průmyslové technologii, ale také inteligentní lidé s bohatými humanistickými vlastnostmi. Spojení průmyslu, vlády a akademické obce za účelem zlepšení konkurenceschopnosti Academia musí úzce komunikovat s průmyslem a dokonce s vládou, aby pochopila nejnovější informace, porozuměla budoucím trendům a vypěstovala si nejužitečnější talenty. Xiuping lidé, kteří vstupují do společnosti, jsou rozhodně vysoce konkurenceschopní techničtí lidé.